Antyki
Domowa biblioteka
Opracowanie: http://www.shelterness.com
Podpatrzone na: http://www.shelterness.com

Oldskulowe mieszkanie

Nie orientujesz się, w jakim stylu udekorować swoje lokum? W tym krótkim tekście udowadaniamy, że warto zdecydować się na dawne wzorce. Od razu podkreślamy, że tego gatunku meble nie są najtańsze, gdyż najlepiej wybierać antyki. A te, jak wiadomo, dużo kosztują. Jest to więc wybór dla osób zasobnych, którzy zamierzają urządzić mieszkanie z dawnym smakiem, zostawiając w tyle współczesne mody, stawiające generalnie na funkcjonalność.

W jaki sposób pięknie urządzić swoje mieszkanie?

Gdy wprowadziłem się do swojego krakowskiego mieszkanka, zauważyłem wyłącznie pustą przestrzeń, zero mebli. Zero zdziwienia, bo przecież deweloperzy nie są również od aranżowania naszych wnętrz. I właśnie dlatego błyskawicznie wziąłem się za to, aby urządzić jakoś nowy dom. Nie mam dużego doświadczenia w temacie aranżowania wnętrz, do teraz nigdy nie kupowałem mebli, ale ogólnie dopiero rozpoczynam całkowicie dorosłe życie. Można w sumie powiedzieć, że w Krakowie prowadzi działalność wiele fajnych sklepów z meblami.
meble ogrodowe
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesny minimalizm może być świetny

Dla niektórych osób urządzanie nowego domu często sprowadza się do nabycia kompletu mebli w jak najniższej cenie. Nawet jeśli przeciętny Kowalski ma pieniądze i kupuje bardziej ekskluzywne meble, to zwracają głównie uwagę na popularną markę czy jakość mebli, nie zaś na sam projekt.
Edukacja, książki
Opracowanie: shho
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Staroświeckie mieszkanie

Nie wiesz, w jakim stylu udekorować swoje mieszkanie? W tym ciekawym artykule podpowiadamy, że warto postawić na oldskulowe wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są tanie, ponieważ najlepiej kupować antyki. A te, jak wiemy, wiele kosztują. Jest to więc wybór dla osób zasobnych, którzy chcą umeblować dom z oldskulowym gustem, olewając obecne mody, stawiające generalnie na utylitaryzm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.