Mieszkania
akwarium
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego pupila chcesz mieć? Zobacz nasze porady

Wiele eksperymentów renomowanych naukowców wskazało, że posiadanie zwierzęcia może dać całą masę benefitów człowiekowi. Przedstawiamy garść praktycznych informacji, które pozwolą ci wybrać futrzastego pupila.
regał z półkami
Opracowanie: Bernd Wiebus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

A kiedy się wyprowadzamy musimy nauczyć się życia na nowo

Przeprowadzka do nowego miejsca to zawsze duży stres. Nie dość, że zmieniamy miejsce zamieszkania, środowisko, z którym byliśmy związani, to ponadto musimy już zaraz przyzwyczajać się do nowych ludzi i do nowych miejsc. Można to oczywiście lekceważyć, ale przyznajmy szczerze: nikt nie ma skóry słonia, tak więc choćbyśmy twierdzili, że to normalka, będzie miało wpływ na nas to wydarzenie w sposób szczególny.
trasy
Opracowanie: Mielno Holding Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding Firmus Group

Wszechstronne możliwości stosowania szkła

Szkło to tworzywo znane ludzkości od setek lat - posiada je w domu każdy, z powodzeniem jest stosowane przy produkowaniu przedmiotów codziennego użytku. Dzisiaj szkło produkujemy w rozmaitych typach, przez co nie tylko jest trwalsze, lecz również posiada nowe zastosowania.
Homestaging
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przygotowanie do nabycia domu

Czasy kryzysu niestety zostawiły własny ślad na rynku nieruchomości. Sprzedawanie mieszkania w dzisiejszych czasach nie jest bowiem prostym zadaniem. Na rynku nieruchomości panuje niesamowita konkurencja z, którą trzeba się zmierzyć, podejść do niej w odpowiedni sposób. Developerskie mieszkania na pierwszy rzut oka dla klientów nieraz bywają atrakcyjniejsze od prostych mieszkań oferowanych w handlu wtórnym, co może utrudniać sprzedawanie domu. Z tego powodu należy nieraz poświęcić wiele czasu, aby jak najlepiej przygotować mieszkanie do udanej odsprzedaży, zastanowić się wnikliwie jak szybko sprzedać mieszkanie.
Rysunek filiżanki
Opracowanie: Richard Pearson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Siła detalu

To w detalach możemy dostrzec piękno życia, to w cudownie zapakowanych prezentach czy elementach wystroju jesteśmy w stanie ujrzeć gust właściciela. Z jednej strony bowiem liczy się praktyczność i użyteczność, z innej z kolei jednocześnie nie chcemy otaczać się przedmiotami, jakie tylko mają takie cechy, pragniemy żyć i funkcjonować wśród oryginalnych rzeczy, jakie dodają odrobiny uczucia uniesienia każdej chwili naszego życia.
Salon, aranżacja wnętrza z siedziskami Sitting Bull
Opracowanie: Sitting Bull
Podpatrzone na: Blomus Polska

Rewelacyjne oferty profesjonalistów z Warszawy

Dzięki temu, że nie spoczywamy na laurach i nieustannie poszukujemy coraz to nowych rozwiązań, możemy dawać naszym klientom sprawdzone opcje. Propozycje, jakie są aktualnie na wyciągnięcie ręki, wybierane są przez wielu klientów. Nasz profesjonalista taki jak architekt wnętrz stawia w pierwszej kolejności na jakość, co poprzedzona jest dokładną analizą potrzeb i wymogów klientów. Nasi architekci to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy z pełną odpowiedzialnością i z dużym zaangażowaniem podchodzą do realizacji różnych zleceń.
lampy
Opracowanie: Lexy Spreitzer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sztuka kompromisu - pierwsze własne mieszkanie

Kolory o jasnym zabarwieniu, naturalne materiały, przestrzeń i dużo światła - tak wyglądają, coraz częściej również nasze, imitowane na stylu nazwanym przez architektów od wnętrz skandynawskim - domostwa Szwedów.
lampa
Opracowanie: Anna-Stina Takala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele gwarantuje odpowiednie oświetlenie? Zastanów się nad tym aranżując swoje mieszkanie. Sprawdź jakie masz możliwości

Światło to życie, bez niego nie możemy mówić ani o rozwijaniu się ani chociażby o codziennym działaniu. Należy pamiętać o tym zawsze i wszędzie, co znaczy, że najistotniejsze to, by stworzyć każdemu z bliskich możliwość rozwijania się. Bez właściwego światła jest to po prostu niemożliwe. To niezwykle istotne więc, by o tym pamiętać, powinniśmy w tym celu przeanalizować kwestie oświetlenia.
rolety
Opracowanie: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner

Siatki przeciwinsektowe i rolety jako sprawna ochrona przed owadami i słońcem

Lato z całą pewnością jest śliczną porą roku i sporo osób po długiej, surowej oraz ciężkiej zimie i częstokroć także chłodnej, zmiennej wiośnie z utęsknieniem wyczekuje pierwszych faktycznie gorących, letnich promieni słonecznych. Jednak gorące słońce po dłuższym czasie zdoła zacząć dawać nam się we znaki, pokrewnie jak uciążliwe komary, muszki oraz inne insekty.
kuchnia
Opracowanie: Robert Kintner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kłopotliwy remont domu - przeczytaj nasz zwięzły poradnik i nigdy nie przejmuj się remontem

Dla wielu osób urządzenie mieszkania może się kojarzyć z ogromnym logistycznym wyzwaniem a do tego sporymi kwotami, które muszą być wydane. Faktycznie aby remont był przeprowadzony porządnie, to nie można oszczędzać ani na materiałach, ani na ludziach do robót, a wszystko to najczęściej musi kosztować. Lecz odpowiednie rozplanowanie robót i poszukanie tanich a przy tym dobrych rozwiązań będzie mogło w znacznym stopniu zmniejszyć koszty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.