Lodówka
Fototapety czarno białe
Opracowanie: DA

Tanie i nieszablonowe propozycje „naklejkowe” dla wszystkich

Naklejki to wspaniały pomysł na urozmaicenie wystroju mieszkań. Atrakcyjnie przedstawiają się na ścianach kuchni lub salonu jak też łazienki. Zastosowań tego produktu jest wiele, podobnie jak wzorów i kolorów. Należy podkreślić, iż przy tego rodzaju akcesoriach zachowujemy czystość ścian, a równocześnie ich montaż jest prosty.
naklejki na lodówkę
Opracowanie: Manitoba Coupon Maven - Michelle Roy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób tanim kosztem odmienić mieszkanie?

Obraz podniszczonej, niegdyś nowej, drewnianej szafki już nie przyprawia cię o szybsze bicie serca, więc sprawdzasz w kalendarzu grafik wywozu odpadów wielkogabarytowych? Drażni Cię nijaka, biała lodówka? Służymy radą! Zamiast gromadzić fundusze na nowe komody, stoły czy lodówki, zechciejmy tchnąć życie w sprzęty, które straciły swą dawną świetność. Wystarczy tak niewiele, by stały się prawdziwą ozdobą wnętrza.
mieszkanie
Opracowanie: Marma Polskie Folie
Podpatrzone na: Marma Polskie Folie

Na co korzystnie przeznaczyć dodatkowe pieniądze? Na pewno dobrze wydać je na najnowsze sprzęty do domu

Co zawsze jest przydatne w domu? Jest to dosyć dziwne, aczkolwiek zasadne pytanie, bo można je sobie zadać, kiedy mamy dodatkowe oszczędności, np. uzyskaliśmy premie w pracy i planujemy ją jak najlepiej wykorzystać. W tego rodzaju okolicznościach warto przejrzeć jakich przedmiotów w domu nam brakuje, albo jakie domowe sprzęty się psują i najbardziej korzystnie je wymienić. Dzięki temu istnieje możliwość, że zawsze będzie można uzupełniać nieodzowne sprzęty.

Co zrobić, aby pichcenie stało się dobrą zabawą

Nie wszystkie kobiety lubują się w gotowaniu, podobnie jak nie wszyscy mężczyźni to macho. Jest wiele kobiet rzadko zaglądających do kuchni oraz wielu mężczyzn, którzy wręcz przeciwnie - uwielbiają gotować i dbać o zacisze domowe. Zastanówmy się, jak można przyczynić się do tego, że gotowanie stanie się dla nas przyjemnością.
Meble
Opracowanie: HF Helvetia Furniture
Podpatrzone na: HF Helvetia Furniture

Przewóz mebli oraz innego wyposażenia gospodarstwa domowego zapewnia kompleksową obsługę, by nowy mebel dotarł do nas w całości

Bynajmniej parę razy w życiu przeprowadzamy się lub na nowo meblujemy. Jeśli decydujemy się na kupno mebla na przykład szafy, łóżka czy też regału, itp. lub wyposażenia gospodarstwa domowego na przykład kuchenki, lodówki czy pralki, itd., należy także zastanowić się nad tym jak nowy zakup dotrze do domu.
półki do kuchni
Opracowanie: Christopher Kuttruff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zagospodarować małą kuchnię - ciekawe pomysły porady

Meble do kuchni są jednymi z pierwszych, które wybieramy. Głównie dlatego, że bez kuchni w mieszkaniu właściwie nie sposób się obejść. Co więcej to właśnie w kuchni toczy się życie domu i to pomieszczenie jest jego sercem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.