Osób
szampon dla psów
Opracowanie: Thamy Cavassani
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Kiedy mamy kota oraz pragniemy, by towarzyszył on nam jak najdłużej, to z pewnością musimy się przyjrzeć temu, w jaki sposób go żywimy. Im wyższej jakości produkty będzie otrzymywał, tym lepiej będziemy o niego troszczyli się, a co się z tym wiąże, tym dłużej będzie on z nami mieszkał.


Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Czy powinno się inwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Kiedy nie jesteśmy pewni, czy gwarantujemy swojemu kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, to koniecznie musimy popatrzeć na to, jakie karmy weterynaryjne dla kotów będą nam oferowane.
żwirek silikonowy dla kota
Opracowanie: Jeroen Werkman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwy żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego miłośnika kotów

Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, których obecność w domu można poczuć. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoją sierść a potrzeby fizjologiczne bez jakiegokolwiek problemu załatwiają do kuwety.


Właściwy żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego miłośnika kotów

Nauka czystości u kociąt jest bardzo szybka. Najczęściej wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. czasem bywa jednak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.
żwirek do akwarium

Jak należy zaopatrzyć akwarium?

Akwarystyka jest jednym z hobby, które jest praktykowane przez dużą część naszego społeczeństwa. Okazuje się bowiem, że stanowi ona doskonały sposób na spędzanie wolnego dnia. Troska o właściwy wybór żwirku do akwarium, czy dostarczenie im odpowiedniego pokarmu jest zmartwieniem wielu entuzjastów tego hobby. Dla wielu osób, które są niezapoznane z tym tematem, cały proces konstruowania własnego akwarium wydaje się być subiektywnie bezproblemowy. Niemniej tymczasem jest to jak w największym stopniu błędne przekonanie.
Strzały do łuku

W jaki sposób podchodzić do opieki nad zwierzęciem domowym? Gdzie szukać koniecznej wiedzy?

Istnieją ludzie, jacy nie wyobrażają sobie nie posiadać żadnego zwierzęcia w mieszkaniu. Posiadanie psiaka, kota czy też innego zwierzaka jest dla nich sprawą naturalną. Opiekowanie się zwierzęciem przychodzi im jakoś naturalnie, bo opiekują się zwierzętami we własnym domu od wczesnych lat.
naszyjnik
Opracowanie: Fabio Téllez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Poradnik tresera

Trenowanie psa wymaga od posiadacza odpowiedniego szkoleniowego podejścia, informacji jak też przede wszystkim doświadczenia.


Poradnik tresera

Każdy czworonóg – niezależnie od tego czy do czynienia mamy z niedużym Yorkiem, bądź z Bernardynem – powinien być należycie przeszkolony.
pastuch dla psa
Opracowanie: osseous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wiele osób, które mają dom, do pełni szczęścia chcą mieć tylko psiaka - z tego powodu kupują ślicznego oraz uroczego szczeniaczka

Gdy dostajemy słodkiego psiaka zazwyczaj dumamy, że ta drobna kulka zawsze będzie taka urocza i słodka. Jednakże, już po krótkim czasie orientujemy się, że nasz przyjaciel posiada różne nawyki i charakterek, który da nam w kość.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.