Osób
szampon dla psów
Opracowanie: Thamy Cavassani
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Jeżeli posiadamy kota oraz pragniemy, by towarzyszył on nam jak najdłużej, to z pewnością musimy się przypatrzeć temu, w jaki sposób go karmimy. Im lepszej jakości produkty będzie dostawał, tym lepiej będziemy o niego troszczyli się, a co się z tym wiąże, tym dłużej będzie on z nami mieszkał.


Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Czy powinno się inwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Czy używaliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

Gdy nie jesteśmy pewni, czy gwarantujemy swojemu kotu wSzelkie niezbędne składniki odżywcze, to koniecznie powinniśmy spojrzeć na to, jakie karmy weterynaryjne dla kotów są nam oferowane.
żwirek do akwarium

Jak należy zaopatrzyć akwarium?

Akwarystyka jest jednym z hobby, które jest uprawiane przez dużą część naszego społeczeństwa. Okazuje się bowiem, że stanowi ona znakomity sposób na zorganizowanie wolnego dnia. Troska o odpowiedni dobór żwirku do akwarium, czy dostarczenie im właściwego pokarmu jest zmartwieniem wielu entuzjastów takiego hobby. Dla wielu osób, które są niezapoznane z tym przedmiotem, cały proces kreowania prywatnego akwarium wydaje się być stosunkowo prosty. Niemniej jednak jest to jak najbardziej mylne wrażenie.
pastuch dla psa
Opracowanie: osseous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wiele osób, które mają dom, do pełni szczęścia chcą mieć tylko psiaka - z tego powodu kupują ślicznego oraz uroczego szczeniaczka

Gdy dostajemy słodkiego psiaka zazwyczaj dumamy, że ta drobna kulka zawsze będzie taka urocza i słodka. Jednakże, już po krótkim czasie orientujemy się, że nasz przyjaciel posiada różne nawyki i charakterek, który da nam w kość.


Strzały do łuku

W jaki sposób podchodzić do opieki nad zwierzęciem domowym? Gdzie szukać koniecznej wiedzy?

Istnieją ludzie, jacy nie wyobrażają sobie nie mieć jakiegoś zwierzęcia w mieszkaniu. Posiadanie psiaka, kota albo innego pupila jest dla nich rzeczą naturalną. Opieka nad zwierzęciem jest dla nich naturalne, bo opiekują się zwierzakami w swoim domu od wczesnych lat.
żwirek silikonowy dla kota
Opracowanie: Jeroen Werkman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwy żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego miłośnika kotów

Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, których obecność w domu jest nieodłącznie związana z niezbyt przyjemnym zapachem. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoje futro a potrzeby fizjologiczne bez żadnego problemu załatwiają do kuwety.


Właściwy żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego miłośnika kotów

Nauka czystości u kociąt jest bardzo szybka. Zwykle wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. czasem bywa jednak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.
naszyjnik
Opracowanie: Fabio Téllez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Poradnik tresera

tresura czworonoga wymaga od właściciela stosownego podejścia szkoleniowego, informacji oraz przede wszystkim doświadczenia.


Poradnik tresera

Każdy czworonóg – bez względu na to czy mamy do czynienia z niedużym Yorkiem, bądź z Bernardynem – powinien zostać należycie przeszkolony.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.