Podłoga
układanie parkietu katowice
Opracowanie: Marcin Polak
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Twoja podłoga może wyglądać naprawdę cudownie, lecz nie wolno zapominać o potrzebnych zabiegach

Podłoga drewniana jest materiałem na lata, więc potrzeba wykonać ją rzeczywiście należycie. Pielęgnowana – będzie wyglądać dosłownie olśniewająco oraz nada pomieszczeniom wyjątkowego klimatu. Podłoga z parkietu okazuje się rozwiązaniem ponadczasowym oraz ciągle modnym, zatem warto decydować się właśnie na ten typ podłoża.
dodatek
Opracowanie: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podłoga z desek drewnianych a więc trochę luksusu w twoim mieszkaniu

Mieszkańcy Polski nabywają coraz więcej lokali mieszkalnych. Równolegle do wzrostu sprzedaży nieruchomości rośnie także świadomość ludzi jeżeli chodzi o potrzeby i poziom wykończenia własnego mieszkania.
wilgotność

Dywan do przedszkola i innych placówek edukacyjnych. Wyposażenie pomieszczeń a bezpieczeństwo naszych pociech

Podobnie w jaki sposób w mieszkaniach i mieszkaniach, tak samo i w placówkach oświatowo – wychowawczych dywany spełniają niezwykle ważne funkcje. Trzeba stwierdzić, że są one bardzo pożądanymi elementami wyposażenia pomieszczeń zwłaszcza wówczas, jak mamy do czynienia z edukacją wśród młodszych pociech.
sprzątanie2
Podpatrzone na: sxc.hu

Szybkie sprzątanie mieszkaniafirmy - czy warto wynajmować firmy sprzątające?

Mianem usług porządkowych można objąć wszelkie działania, służące wprowadzeniu porządku oraz utrzymaniu go, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Potrzeba sprzątania jest niezwykle częsta. Nie zawsze jednak wystarcza czasu na wykonanie tych prac samodzielnie. Często również ma się do czynienia z powierzchniami trudno dostępnymi, których doprowadzenie do porządku wymaga specjalistycznego sprzętu.
łazienka
Opracowanie: Domino
Podpatrzone na: Domino

Którą nawierzchnię powinno się wybrać, jeśli w naszym domu znajduje się ogrzewanie podłogowe?

Renowacja swojego mieszkania to bez wątpienia niesłychanie ciężkie zadanie. O tym fakcie przekonujemy się w wielu przypadkach, kiedy zmuszeni jesteśmy wybrać sporo nowych elementów umeblowania naszego domu. Naturalnie bowiem wymaga to dużo nakładów czasu, jak i pieniędzy na nowe zakupy. Praktyka ewidentnie ukazuje, że najwięcej kłopotów sprawia nam odnowienie salonu, jaki używany jest przez nas każdego dnia.
Salon, zestaw wypoczynkowy Bari
Opracowanie: MM Collection
Podpatrzone na: MM Collection

Nowomodne, śliczne meble do salonu i pociągające dodatki do wnętrz

Salon jest niesłychanie ważkim pomieszczeniem w domu oraz mieszkaniu, dlatego w toku urządzania salonu powinno się wziąć pod uwagę naprawdę wiele rzeczy. W salonie z pewnością warto zadbać o przydatne i jednocześnie luksusowe i wykwintne meble.
Parkiet
Opracowanie: Michael Pollak
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Renowacja podłogi drewnianej poprzez cyklinowanie i prawidłowa pielęgnacja drewna

Każdy kto posiada podłogę drewnianą bardzo dobrze wie, iż łatwo można ją uszkodzić bądź pod wpływem wody może ulegać zniekształceniu. O takie podłogi należy bardzo dbać, czasami jednak nawet w czasie codziennego użytkowania mogą powstawać niewielkie uszkodzenia. Zależnie od tego jakiego rodzaju posiadamy podłogę, taki będzie sposób jej renowacji. Inaczej postępujemy z podłogami pokrytymi lakierem, w inny sposób z olejowanymi
marmur
Opracowanie: Mr. T in DC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

jak wyglądają przemiany budowy powierzchniowej marmuru?

Podłoga to ważna część wystroju każdego wnętrza. Powinien podołać postawionym zadaniom w stosunku od sposobu bycia mieszkańców, przeznaczenia do obszaru i w każdym powinna się sprawdzić i być wygodna. Posadzki stworzone z lastryka, lub marmuru charakteryzują się szczególną odpornością na działanie czynników pogodowych, wymagają niedużo pracy podczas codziennej konserwacji, także stanowią gustowne wykończenie każdego budynku.

Dywany do przedszkola powinny być dobrej jakości

To, że posiadamy dywany w mieszkaniu nikogo nie dziwi, jednak nie mamy szansy zapomnieć, że tego rodzaju przedmioty muszą się znajdować również wszędzie tam, gdzie znajdują się dzieci. Chodzi o to, żeby miały szansę spokojnie się pobawić na podłodze oraz by nie potrzeba było się zamartwiać, że będą marznąć od przesiadywania na zimnej posadzce.
parkiet z paneli
Opracowanie: Filter Forge
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klejenie parkietów - jakie kwestie dobrze znać na to zagadnienie?

Gdy mamy już własne lokal zaczynamy się zastanawiamy się nad podłogą, niektórzy wybiorą drewnianą standardową podłogę a część osób będzie wolał parkiet. Z każdym rodzajem podłogi mogą wiązać się pewne problemy. Poza tym zajmowanie się podłóg od podstaw razem z wylewką to zawsze czasochłonne zajęcie. Tak, więc jeśli decydujemy się na parkiet to weźmy do naszego domu fachowców, bo sami możemy polec na ogarnianiu klejenia takiej podłogi. Klejenie parkietów jest popularną metodą. Jednak mimo to klejenie parkietów nie jest proste.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.