Praca
przemysł
Opracowanie: U.S. Embassy Tel Aviv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Światło w pracy ma istotny wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz samopoczucie.

Funkcjonowanie współcześnie nie byłoby realnie możliwe bez oświetlenia elektrycznego. Korzysta się z niego coraz dłużej i częściej. Dlatego też sprzęty oświetleniowe muszą spełniać coraz wyższe wymagania określane w przemyśle. Rozsądne zamierzenia przedsiębiorstw, rosnące ceny energii a także zmieniające się prawo, pociągają za sobą potrzebę projektowania nowych rozwiązań oświetleniowych.
biuro
Opracowanie: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżujemy małe biuro w swoim mieszkaniu!

Tak naprawdę dosyć niewielu ludzi ma w swoim domu biuro. Może nie pozwala na to metraż albo po prostu bardzo zapracowany biznesmen albo adwokat nie zamierza przenosić swoich obowiązków służbowych do domu. Jednak są wyjątki - tak naprawdę tych odstępstw jest naprawdę sporo!
Lampy
Opracowanie: Bill Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prawidłowe oświetlenie pomieszczeń. Jak dobrać najlepsze światło do wnętrz?

Dobre światło w pomieszczeniach to jeden z kluczowych czynników gwarantujących niezłe zdrowie. Czy to w pracy, czy w mieszkaniu – oświetlenie powinno być prawidłowe, żeby mieszkańcy czy pracownicy mogli dobrze żyć i cieszyć się wygodą. Do tych czynników funkcjonalnych koniecznie trzeba docenić też rolę dekoracyjną – oświetlenie wspaniale potrafi ocieplić wnętrza, a piękne lampy biurowe czy ozdobny plafon potrafią stać się wisienką na torcie dla naszego wnętrza.
materace
Opracowanie: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Nowe materace - a więc, w jaki sposób zapewnić sobie zdrowy oraz komfortowy sen na bardzo dużo lat?

Wbrew pozorom aby mieć dobry i mocny sen WCale nie musimy być przemęczeni oraz padać "na twarz", powracając choćby z pracy. Aby bardzo dobrze odpocząć, tak naprawdę tego rodzaju praktyki nie bywają wskazane i jeżeli dobrze się przyjrzeć takiego typu wypadkom, to następnego ranka tacy ludzie w ogóle nie są aż tak mocno wypoczęci, nawet jeżeli się "wyspali".
odpady
Opracowanie: Maya-Anaïs Yataghène
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świadomość społeczeństwa odnośnie tego, jak postępować ze śmieciami przeróżnego rodzaju.

Wiedza ludzi co do tego, w jaki sposób radzić sobie z odpadami przeróżnego typu wzmogła się w ostatnich latach znacząco. Powstało dużo zakładów, jakie utylizują śmieci różnego typu zgodnie z ustaleniami proekologicznymi. Mają one nowoczesne sprzęty pracy. W tych zakładach odpady traktuje się jako zasoby, dzięki jakim pozyska się złoża odnawialne.
Przycinanie drzewek i krzewów
Opracowanie: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli osoby pielęgnujące drzewa techniką alpinistyczną bez wykorzystania ciężkiego sprzętu.

Arboryści to inaczej zwani chirurdzy drzewek czyli osoby pielęgnujące drzewa metodą alpinistyczną bez użytkowania ciężkiego sprzętu. W odróżnieniu od leśników absorbują się pojedynczymi| drzewami, a nie dużym kompleksem leśnym. Fach ten jest coraz bardziej uznany w naszym kraju. Arboryści proponują profesjonalną pielęgnację oraz wycinkę drzew z użyciem umiejętności alpinistycznych. Czynność realizowana jest bez użycia podnośników, co oddziałuje na postać świadczonych usług.
łazienka
Podpatrzone na: tlc.howstuffworks.com

Aktywny odpoczynek to najlepsze, co możemy zyskać. Warto skorzystać z takich możliwości, aby nasze ciało i psychika faktycznie odpoczywały

W jakiej bylibyśmy formie, jak nasze życie zajmowałaby jedynie praca? Twierdząc łagodnie: niezbyt korzystnej. Ale w tym nic dziwnego, praca jest konieczna, może być spełnieniem naszych marzeń, może być także czynnością konieczną, gdyż przecież musimy za coś żyć, jednakże zawsze męczy. Nie ma człowieka, który nie byłby wyczerpany i zdenerwowany pracą, to po prostu nierealne. Tym bardziej, iż na tle pozostałych państw, które są w Unii Europejskiej pracujemy istotnie bardzo dużo. Całe szczęście sąmetody, żeby się trochę wyluzować i nie myśleć o pracy. Jakie to?
recykling - plastik
Opracowanie: Tony Alter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prowadzisz własną restaurację? Sprawdź, jak właściwie zadbać o jej wystrój

Jeśli prowadzisz swoją restaurację, niewątpliwie wiesz świetnie, że nie jest to WCale lekki kawałek chleba - powie Ci o tym właściwie każdy restaurator. Zwykle praca w restauracji wiąże się z dużą ilością obowiązków, a dodatkowo musisz jednocześnie znać się na sporej ilości rzeczy i podejmować ważne decyzje w wielu sprawach - to niewątpliwie duże obciążenie dla właściwie każdego, kto przynajmniej raz znalazł się w podobnej sytuacji.
biuro
Opracowanie: Kristin Nador
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie jest odpowiednie oświetlenie LED do biura a jakie w domu?

Właściwe oświetlenie jest gwarancją skutecznej i wydajnej pracy w biurze, w związku z tym coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na oświetlenie ledowe. Prawdopodobnie zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy wykonywali swoje obowiązki chętnie i entuzjastycznie, znacząca jest również wydajność i skuteczność w pracy. Porządnie dobrane oświetlenie sprawi, że praca będzie sporo prostsza, za jasne lub zbyt ciemne oświetlenie zdołałoby niekorzystnie oddziaływać na nasze oczy, co sprawiałoby bóle głowy albo kłopoty z koncentracją.
Fotel obrotowy
Opracowanie: Dziedzic

Troszcz się o siebie i swą wygodę

Żyjemy w czasach, w jakich to wymaga się od nas coraz dłuższych godzin spędzanych w pracy. Okazuje się, że na stanowiskach w biurze ludzie niemal od rana do późnych godzin popołudniowych przesiadują w jednej pozycji wykonując własne obowiązki. Jeżeli więc chcemy dbać o siebie w pracy, to nie można czekać, aż nasz szef sam wyjdzie z inicjatywą, gdyż ta może nie pojawić się nigdy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.