Telewizor
Kominek elektrycnzy
Opracowanie: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Podpatrzone na: Optiflame/Glen Dimplex Polska

Chcesz posiadać salon z kominkiem? dowiedz się w jaki sposób go nowocześnieurządzić.

Mimo, że kwestia ogrzewania domu została ułatwiona całkowicie, ciągle modne są kominki w salonie. Nie stanowią już one dawnej funkcji ogrzewania, stanowią raczej elementem ozdobnym,poprawiającym estetykę pomieszczenia. Jeśli tylko istnieje możliwość by wykonać kominek w pokoju gościnnym, niezależnie od rodzaju zastosowanego ogrzewania, ludzie w wielu przypadkach decydują się na takie rozwiązanie.
sport
Opracowanie: Jaidi Amal
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kto mógłby zapewniać nieodpłatny transport tzw. elektrośmieci?

To nieco dziwne, lecz wiele ludzi nie wie, że markety, w jakich nabywamy relatywnie ciężkie artykuły gospodarstwa domowego, posiadają obecnie obowiązek zabrać od nas należący do nas zużyty i niepotrzebny już sprzęt.
Opracowanie: Newmedia-Art.pl

Elegancki salon

Salon to ważne pomieszczenie w mieszkaniu. To tutaj najczęściej mieszkańcy spędzają wolny czas, na przykład oglądając tv. To w salonie podejmuje się wizytujących, zjada wspólnie jedzenie, organizuje domówki. Z tych właśnie powodów ten pokój musi być zaprojetkowany ze smakiem, by wizytujący mogli spoglądać na niego z zachwytem. Poza tym salon powinien być urządzony tak, żeby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę. W tym przypadku ważne są nawet najmniejsze szczegóły. Dla przykładu: ważne jest zamontowanie telewizora, żeby był dostrzegalny z każdego miejsca salony.
Rozmiar
Opracowanie: FoodBankCENC.org
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysły na stylowy podarek dla bliskiej osoby

Gdy zostaliśmy zaproszeni na urodziny czy imieniny myślimy, jaki prezent podarować. Nie kłopotem jest wykosztować się na drogą niespodziankę, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. O wiele lepszy jest przemyślany podarunek, dlatego za każdym razem sprawdzą się stylowe rzeczy, np. ramki na zdjęcia.

Salon - na jakie meble się zdecydować?

Salon, nazywany również pokojem dziennym, to centrum w domu czy mieszkaniu. Zwykle domownicy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W salonie mogą znajdować się zróżnicowane elementy wyposażenia. Bardzo często obecnie w salonie stawia się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim ekranem. Oprócz tego także nierzadko w takim pomieszczeniu znajduje się sprzęt do odtwarzania muzyki lub na przykład pianino.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.