Firany
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Urządź sobie mieszkanie

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki czas, kiedy decyduje się na kupno własnego mieszkania. Oglądanie swoich przyszłych wnętrz, w następnej kolejności postanowienie o zakupie, a na koniec czekanie na odbiór kluczy to wydarzenia pobudzające potężne emocje. Jeszcze więcej wrażeń przybywa, kiedy zostajemy w końcu właścicielami wymarzonego mieszkania. Wtedy rozpoczyna się historia nazywające się aranżacja wnętrz, lub – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
Firanki – trzy grzechy główne
Opracowanie: FRANC GARDINER
Podpatrzone na: FRANC GARDINER

Aranżacja domu oraz mieszkania - szykowne firany do pokoju oraz sypialni

Urządzając wnętrze swego domu albo też mieszkania z pewnością bierzemy pod uwagę sporo przeróżnych spraw. Istotne jest odpowiednie dopasowanie sprzętów, kolorów ścian, dodatków do wnętrza i wielu innych rzeczy. Nie możemy także zapomnieć o firanach, ponieważ odgrywają one niezmiernie ważką funkcję w aranżacji każdego wnętrza. Na początku mogłoby się wydawać, iż firany do pokoju to mało znacząca kwestia, niemniej pomieszczenie bez firanek wygląda mało interesująco, wręcz pusto, a nawet niesłychanie nijako.
mieszkanie - odbitka
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Firany gotowe, przeciwko te "na wymiar" - co dokładnie jest dla naszego domu bardziej odpowiednie?

Niegdyś, gdy wspominano na temat firan, to wszyscy widzieli naprzeciw oczu okno, na którym to wisiał jakiś ozdobny kawałek materiału - zazwyczaj stworzony z koronki albo innego delikatnego materiału o dosłownie przymusowym białym kolorze.
atmosfera
Opracowanie: Annabelle Orozco
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaaranżuj w twoim miejscu ciepłe odcienie na zimę

Nadchodzi zima i zaczynasz składać do skrzyń zwiewne bluzki, a z gąszczu skrzyń wykładasz puszyste swetry i szaliki. Każdy z was ma swoje zwyczaje, jakimi zostawia barwne lato i dostosowuje się do ciągnącej się, ponurej zawieja.
Zasłony okienne
Opracowanie: Thomas Kohler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wybrać roletę na okno?

Aktualnie w sklepach można kupić wiele towarów, które mogą wyprzeć tradycyjne firany oraz zasłony. Jeszcze niedawno szczególnie powszechnym zakupem były żaluzje. Dzisiaj są one trochę staromodne. Dużo większa liczba osób decyduje się na rolety. Czy to odpowiedni sposób na zakrycie szyby?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.