Firany
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Urządź sobie mieszkanie

W życiu każdego z nas nadchodzi taki czas, w którym decyduje się na zakup własnego mieszkania. Oglądanie swoich przyszłych wnętrz, później decyzja o zakupie, zaś na koniec oczekiwanie na odbiór kluczy to zdarzenia budzące wielkie uniesienia. Jeszcze więcej adrenaliny przybywa, jak zostajemy w końcu właścicielami wymarzonego domu. Wtedy rozpoczyna się opowieść nazywające się aranżacja wnętrz, albo – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
atmosfera
Opracowanie: Annabelle Orozco
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaaranżuj w twoim miejscu ciepłe odcienie na zimę

Nadchodzi zima i zaczynasz składać do skrzyń zwiewne bluzki, a z gąszczu skrzyń wykładasz puszyste swetry i szaliki. Każdy z was ma swoje zwyczaje, jakimi zostawia barwne lato i dostosowuje się do ciągnącej się, ponurej zawieja.
Firanki – trzy grzechy główne
Opracowanie: FRANC GARDINER
Podpatrzone na: FRANC GARDINER

Aranżacja domu oraz mieszkania - szykowne firany do pokoju oraz sypialni

Urządzając wnętrze swego domu czy też mieszkania z pewnością bierzemy pod uwagę wiele różnorodnych rzeczy. Istotne jest dobre dobranie sprzętów, kolorów ścian, dodatków do wnętrza oraz wielu innych rzeczy. Nie możemy także zapomnieć o firanach, bo odgrywają one niezwykle istotną rolę w aranżacji każdego wnętrza. Początkowo mogłoby się wydawać, że firany do pokoju to mało znacząca kwestia, aczkolwiek pomieszczenie bez firanek wygląda mało ciekawie, a nawet pusto, a nawet bardzo nijako.
mieszkanie - odbitka
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Firany gotowe, przeciwko te "na wymiar" - co dokładnie jest dla naszego domu bardziej odpowiednie?

Kiedyś, kiedy mówiono na temat firan, to wszyscy widzieli przed oczami okno, na którym to wisiał jakiś ozdobny kawałek materiału - najczęściej stworzony z koronki albo jeszcze innego delikatnego materiału o przymusowym białym kolorze.
Zasłony okienne
Opracowanie: Thomas Kohler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wybrać roletę na okno?

Aktualnie w sklepach można kupić wiele towarów, które mogą wyprzeć tradycyjne firany oraz zasłony. Jeszcze niedawno szczególnie powszechnym zakupem były żaluzje. Dzisiaj są one trochę staromodne. Dużo większa liczba osób decyduje się na rolety. Czy to odpowiedni sposób na zakrycie szyby?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.