Roleta
Żaluzje i rolety okienne
Podpatrzone na: http://pixabay.com/

Wygodne i stylowe rolety dzień-noc do twojego mieszkania.

Roleta dzień-noc to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na piękną aranżację okien i dostosowanie natężenia światła do aktualnych oczekiwań domowników. Rolety dzień- noc charakteryzują się zastosowaniem dwóch warstw tkaniny o różnorodnej przepuszczalności światła, która reguluje stopień natężenia promieni słonecznych we wnętrzach. Instalując tego rodzaju rolety można korzystać z dziennych promieni światła i nie narażać się ciekawskie spojrzenia przechodniów. Przemienny układ pasów przepuszczających i zatrzymujących światło pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu we wnętrzu.
kuchnia
Opracowanie: JDH Rosewater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyekwipować nastrojową sypialnię oraz praktyczną kuchnię

W sypialni wypoczywasz i relaksujesz się po całym dniu . Od tego pomieszczenia na ogół oczekuje się, iż będzie sprzyjał wyciszeniu. Urządzenie go w przytulny sposób sprzyja osiągnięciu tych celów. Jak jednakże to uczynić? Zastosuj się do poniższych wskazówek. W nastrojowej sypialni sprawdzą się ciepłe barwy - apetyczne brązy są mile widziane.
Zasłony okienne
Opracowanie: Thomas Kohler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wybrać roletę na okno?

Aktualnie w sklepach można kupić wiele towarów, które mogą wyprzeć tradycyjne firany oraz zasłony. Jeszcze niedawno szczególnie powszechnym zakupem były żaluzje. Dzisiaj są one trochę staromodne. Dużo większa liczba osób decyduje się na rolety. Czy to odpowiedni sposób na zakrycie szyby?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.