Kolor
architekci
Opracowanie: Beds.pl
Podpatrzone na: Beds.pl

Obecnie w naszym kraju obowiązuje wszystkich obywateli segregowanie odpadów - kładzie się na to duży nacisk, aby chronić środowisko

W każdym mieście, na każdym osiedlu zauważyć można dziś kosze do recyklingu. W szkołach uczy się dzieci o tym, jak istotna jest segregacja i w jaki sposób mogłoby to pomóc naturze.
nogi
Opracowanie: Sasitos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble socjalne - najwspanialsze szafy spełniające wiele kryteriów

meble typu socjalnego tak naprawdę bardzo często widzimy, dla przykładu na przeróżnych basenach, siłowniach, w jakichś warsztatach, czy nawet wszelakiego typu biurach. Takie meble wyszczególniają się tak naprawdę wyglądem, a najbardziej częstym spotykanym meblem tego rodzaju są szafy i szafki, które to są przeznaczone do przechowywania przeróżnych rzeczy, a które to są zrobione z takich materiałów, które czynią przechowywane w nich rzeczy całkowicie bezpiecznymi od czynników zewnętrznych.


Meble socjalne - najwspanialsze szafy spełniające wiele kryteriów

Wspomniane powyżej, interesujące nas dzisiaj szafy socjalne, jest to artykuł niewiarygodnie charakterystyczny, wykonany z materiałów, które bardzo łatwo się oczyszcza.
pociecha
Opracowanie: Epicantus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką fototapetę nabyć aby powiększyć wnętrze?

Aranżacja niewielkiego wnętrza to ciężkie zadanie. Dzięki prostym sztuczkom, możemy sprawić, że jego proporcje zmienią się, chociaż dla naszych oczu.


Jaką fototapetę nabyć aby powiększyć wnętrze?

W jaki sposób wizualnie zwiększyć pomieszczenie? Pośród przetestowanych metod, najbardziej popularne to kolorystyczne zestawienia, jasnych i ciemnych kolorów, na ścianach jak też suficie, i zastosowanie nawierzchni odbijających, takich jak połyskujące fronty oraz zwierciadlane płaszczyzny.
malowanie sufitu
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: www.bmpolska.com

Czas na wiosenne odświeżenie domu

Jeśli patrząc na ściany w naszym domu, chcemy uciec jak najprędzej, to najwyższa pora na wielki remont. Wiosna to doskonały moment na malowanie domu. Można zrobić od razu ogromne zmiany, położyć nowe panele i od nowa zaaranżować nasze mieszkanie, ale niekiedy trzeba tylko odmalować ściany. W jednym i drugim wypadku będzie to duże zamieszanie a także wydatki. Należy zatem odpowiednio się do tego zabrać.
płytki marokańskie
Opracowanie: Dulux
Podpatrzone na: Dulux

Płytki z Maroka - czym się wyróżiają?

Marzysz o ciekawym wystroju mieszkania? Zdecyduj się na płytki inspirowane sztuką orientalną! Dzięki ogromnej ofercie marokańskich płytek możesz stworzyć niebanalne wzory w łazience, kuchni lub korytarzu.
kosmetyki
Opracowanie: decade_null
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doradzamy, w jaki sposób zaaranżować salon od A do Z

Aranżacja salonu to niemałe wyzwanie, ponieważ pokój dzienny jest wizytówką naszego domu. Co przesądza o atrakcyjności i wygodzie tego pomieszczenia?


Doradzamy, w jaki sposób zaaranżować salon od A do Z

Aranżacja tego wnętrza powinna być funkcjonalna, atrakcyjna i dopasowana do potrzeb lokatorów.
pejzaż - mieszkanie
Opracowanie: Oto Polska Blog
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Piękna dekoracja okna to jeden z kluczowych elementów wystroju salonu oraz każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu

W czasie aranżowania pokoi w nowym mieszkaniu rzadko myślimy o oknach. Wydaje nam się to niezbyt ważny element. To duży błąd, bo mogą one nadać pokojom ciepła oraz elegancji.


Piękna dekoracja okna to jeden z kluczowych elementów wystroju salonu oraz każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu

Dekorując nowe mieszkaniu albo decydując się na odświeżenie w obecnie przez nas zamieszkałym, zazwyczaj skupiamy się na Kolorze ścian oraz meblach.
Wspomnienie Toskanii
Opracowanie: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Jak bez zbytnich kosztów udekorować mieszkanie? Pomysły na dodatki.

Jeśli czujesz, że pożądałbyś odmienić coś w swoim domu, powinieneś to uczynić. Nieraz malutkie zmiany niejednokrotnie skutkują zbawiennym humorem oraz żądzą wracania do swojej intymnej przestrzeni. Kiedy nie masz na to zbyt obszernego budżetu, to też nie problem. U dołu kilkanaście sugestii na to jak bez zbytnich kosztów przekształcić wnętrze.
sposób
Opracowanie: home&you
Podpatrzone na: home&you

Aranżacja małego salonu – co na okno?

Wybór dostępnych w sprzedaży dekoracji okiennych przyprawić może o zawrót głowy. Ciężkie zasłonki, eteryczne firanki, rolety – na co się zdecydować?


Aranżacja małego salonu – co na okno?

Ozdoby okienne stanowią doskonałe wykończenie wnętrza a także często w dużym stopniu wpływają na jego styl.
wazon
Opracowanie: Rosendahl
Podpatrzone na: Rosendahl

Unikalne wazony dekoracyjne w każdym bez wyjątku domu

Wazony w dekoracji pomieszczeń są obecne od dawna. Wraz z biegiem lat możliwe było natomiast zauważyć, w jaki sposób modyfikowały się oczekiwania co do faktu tego, w którym one mają pozostawać stylu. O ile do niedawna zwracano atencję tylko i wyłącznie na fakt tego, aby pozostawały to wazony estetyczne, nastawione na znane od dawna schematy a także nie kierujące na siebie zbytniej uwagi, to w dobie modernizmu kwestia taka uległa zmianie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.