Stół
jadalnia
Opracowanie: www.e-oprawa.pl
Podpatrzone na: www.e-oprawa.pl

W jaki sposób najlepiej umeblować jadalnię?

Jadalnia (oprócz kuchni) jest to jedno z bardzo ważnych pomieszczeń w naszym gniazdku. Niegdyś pełniła funkcje jedynie reprezentacyjne, ucztowało się tam w święta lub w trakcie uroczystości rodzinnych. Kuchnia była - jak się to niegdyś powiadało - centrum mieszkania. Aktualnie już takich rozdziałów nie ma. Jadalnia zmieniła swoje funkcje, z pomieszczenia odświętnego na wielofunkcyjny pokój częstokroć łączny z kuchnią.
fotel klubowy
Opracowanie: FRANC GARDINER
Podpatrzone na: FRANC GARDINER

W jaki sposób zaaranżować pokój dzienny z jadalnią?

Salon z jadalnią to połączenie, które wraca do mody. W jaki sposób jednak umeblować jeden pokój o dwóch funkcjach?


W jaki sposób zaaranżować pokój dzienny z jadalnią?

Pokój dzienny z jadalnią możesz zaaranżować na mnóstwo sposobów.
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co musimy zwracać uwagę wybierając meble? Jaki materiał wyróżnia się szczególną żywotnością?

Kupno lokalu mieszkaniowego jest decyzją na kilkadziesiąt lat, podstawowym zadaniem jego lokatorów jest wyposażenie go. Jedną z najbardziej istotnych rzeczy są w tym wypadku meble, niezbędne do tego aby móc komfortowo wykonywać standardowe czynności. Najlepiej udać się do salonu meblowego w Krakowie w którym mamy duży wybór wszelkiego rodzaju mebli zarazem kuchennych jak również tych do pokoju dziennego czy sypialni.
dekoracje sali weselnej
Opracowanie: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

W jaki sposób ciekawie przyozdobić salę weselną?

Bardzo istotnym aspektem mającym wpływ na wspaniałą atmosferę na weselu są ciekawe ozdoby na sali. Nic więc dziwnego, że przyszła Para Młoda wkłada dużo energii, aby zadbać także o tę kwestię. Powinniśmy przekonać się, w jaki sposób dobrać piękne i oryginalne dekoracje na nasze przyjęcie.
Nowoczesny odkurzacz
Opracowanie: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sprzątamy!

Czystość w mieszkaniu to trudność większości gospodyń domowych. Łatwiejszą kwestią jest opcja, kiedy mieszkamy w pojedynkę (jak ja), trudniej, jeśli obok nas mieszkają dzieci i mąż. Ale i taką sytuację można opanować. Dziś podpowiadamy kilka rad o zagadnieniu: jak dbać o porządek w domu.
wyposażenie kuchni
Opracowanie: Villa Glass Studio
Podpatrzone na: Villa Glass Studio

Wskazówki w jaki sposób tanio umeblować własną kuchnię.

Kuchnia stanowi tym pomieszczeniem w mieszkaniu, w którym jesteśmy najczęściej. Raz na kilka lat powinniśmy ją odświeżyć. Co możemy więc zrobić by tanio odnowić kuchnię? Trzeba zabrać pod uwagę kilka spraw.
bombki na choinkę
Opracowanie: Cristiana Bardeanu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dekoracje w mieszkaniu i w domu - które dopasować aby twoje pokoje nabrały wyjątkowego wyglądu ?

Boże Narodzenie to szczególny, nastrojowy okres i coraz to chętniej przystrajamy nasze domy na czas świąt. Producenci ozdób prześcigają się w coraz to wymyślniejszych gadżetach, o coraz dziwniejszych modelach i kolorach.
kuchnia
Opracowanie: Mark David Johnson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zarobić, aby przyrządzanie posiłków było prawdziwą przyjemnością? Ciekawe pomysły na szkło w kuchni.

Dla spore ilości osób kuchnia jest sercem domu, w którym jesteśmy w stanie ugotować pyszności i tym samym zadowalać naszych bliskich. Przyjemnie pachnące zioła i potrawy wzbudzają apetyt i rozbudzić naszą wyobraźnię. Posiadając świetnie stworzoną kuchnię mamy możliwość komfortowo przygotowywać wszelkie posiłki oraz eksperymentować z łączeniem przeróżnych składników.
meble drewniane
Opracowanie: Neda Andel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Salon meblowy w mieście Kraków – dowiedz się, co może ci zaproponować

Kiedy chcemy wyposażyć swoje mieszkanie w meble, pierwsze kroki kierujemy do salonu meblowego. W Krakowie można wyszukać wiele sklepów mających doskonałe oferty dla zaciekawionych klientów, a co przede wszystkim może być w nich umieszczone? To naturalnie meble do salonu. Najczęściej sklepy grupują umeblowanie, np. w jednym pomieszczeniu ustawiają wyłącznie sofy, w drugim zaś meblościanki, którymi można zaaranżować cały pokój.
taboret
Opracowanie: Lars Plougmann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak urządzić przytulną izbę jadalną

Żyjemy w nieustannym pośpiechu i co raz rzadziej przydarza nam się spożywać z najbliższymi wspólne posiłki. Gdzie podziały się te wspaniałe czasy, kiedy siadaliśmy wszyscy do obiadu? Takie spotkania scalają rodzinę. Mamy możliwość, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi, podzielić się radościami i porażkami z najbliższymi. Może warto znowu wprowadzić ten zwyczaj do naszej rodziny? Aby to uczynić, powinniśmy zaaranżować odpowiednie miejsce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.