Łóżeczko
łóżeczko dziecięce
Opracowanie: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łóżeczko dla malucha: jakie kupić i co uwzględniać podczas wyboru?

Niezbędnym elementem jeśli chodzi o meble w pokoju dziecka jest łóżeczko. Zakupując je zwróćmy uwagę nie tylko na jego kształt. W przypadku łóżka dla dziecka niezwykle istotna jest jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.
Dziewczynka
Opracowanie: David D
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w przeróżnych sytuacjach?

Bezpieczeństwo dziecka na pewno dla każdego rodzica jest kwestią najwyższej wagi. W każdej sytuacji winniśmy umieć umożliwić naszemu dziecku bezpieczeństwo, jednakże nie zawsze jest to proste, szczególnie, przy małych dzieciach, których rodzice muszą mieć wprost oczy wokół głowy. Należałoby więc zastanowić się nad tym jak skutecznie chronić dziecko w różnorodnych sytuacjach.
Opracowanie: KOMANDOR

Dziecięce meble

Meble dla dzieci bywają teraz niezwykle różnorodne. Zakup najlepszych mebli dla ukochanych dzieci nie jest zwyczajowo kwestią prostą, może ona przysporzyć sporo trudności. Ciężko odrobić raz utracony czas, z takiej przyczyny dobrze jak najdoskonalej go sobie rozplanować na tego rodzaju zakupy. W nowym tysiącleciu trzeba także przejrzeć wiele katalogów ze sklepów z meblami, aby dokonać najtrafniejszego zakupu. W natłoku takich produktów łatwo stracić orientację.
Różowe akcenty we wnętrzach
Opracowanie: Fototapeta4u.pl
Podpatrzone na: Fototapeta4u.pl

Jak kupić dobre łóżko dla dzieci, kilka reguł przy wyborze.

W łóżku człowiek spędza ogromną część życia, zwłaszcza jako dziecko, dlatego też ogromne znaczenie ma jego odpowiednia jakość. Już w przypadku niemowlaków jest zalecane, aby łóżko było wyposażone w dobry materac, tu najlepiej będą się sprawdzać twarde pianki z włóknem z kokosa. Kokos gwarantuje twardość oraz sprężystość, a równocześnie jest odpowiednio przewiewny, przez co niezwykle zdrowo i wygodnie się na nim śpi. Takie materace używane są do kilku lat lat i później należy pomyśleć o zmianie łóżka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.