Kafelki
ceny

Kafelki pasujące do każdego rodzaju pomieszczeń.

W obecnych realiach, aranżacja lokum i jego utrzymanie to o wiele łatwiejsza kwestia niż kilkanaście lat temu. Materiały produkowane są w niezwykle innowacyjny i nieskomplikowany sposób, toteż nawet niewykwalifikowana persona jest w mocy położyć sobie podłogę w domu, lub pomalować sufity.
łazienka
Opracowanie: Coram Poland
Podpatrzone na: Coram Poland

Urządzanie kuchni – jakie rozwiązania są obecnie najbardziej modne i zapewniają satysfakcjonujący efekt?

Kuchnia jest absolutnie jednym z najistotniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. Obecnie, popularne są kuchnie w aneksie, a więc połączone z salonem, co daje możliwość na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jednak, jednocześnie kuchnia została wystawiona na widok potencjalnych gości, musi w związku z tym zostać odpowiednio urządzona. Powinna stać się połączeniem atrakcyjności oraz funkcjonalności, a jednocześnie zostać sprytnie zagospodarowana, gdyż polskie kuchnie przeważnie są niewielkie. Które rozwiązania są dziś najbardziej popularne?
Przede wszystkim, ciągle królują wszelkiego rodzaju kafelki.
Nowa łazienka
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak uniknąć błędów przy wykończeniu łazienki?

W małym czy w dużym mieszkaniu, wykończenie łazienki zawsze stanowi problem. Wybór asortymentu dostępny na obecnym rynku jest tak duży, że łatwo zagracić zbędnymi sprzętami nawet sporą. Jakich błędów w aranżacji należy unikać, aby z łazienki móc korzystać z przyjemnością?
przykładowe wnętrze łazienki
Opracowanie: Centrilobular
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Estetyka łazienki - interesujące wskazówki

Jeżeli mieszkasz w bloku z PRLu, nabywając meble łazienkowe będziesz zmuszony patrzeć przede wszystkim na ich wielkość i na to, czy można je jakoś w tym małym pomieszczeniu upchnąć. Jeżeli jesteś takim szczęśliwcem, który może się pochwalić dużą łazienką, możesz swobodnie kupować meble do tego przybytku, nie zamartwiając się o ich wielkość.
Opracowanie: www.roben.com.pl

Sprawny wybór płytek podłogowych

Remont domu nie jest najprzyjemniejsza, ale planowanie wystroju i wybór ozdób już tak. Rzadko zatrudniamy dekoratora i samodzielnie mierzymy się z wyborem trwałych sprzętów. Podłoga powinna być dokładnie zaplanowana.
kuchnia
Opracowanie: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Podpatrzone na: Hurtownia szkła okiennego Elmar

Szukając inspiracji można znaleźć tak mocne, iż nie pójdziemy obok nich obojętnie

Nasz świat jest miejscem powtarzalnym oraz tak jak pory roku są dla nas czymś, co przychodzi i co przemija, tak i moda raz jest taka, raz inna, ale na koniec się zapętla i wraca to, co niegdyś już poznaliśmy. Motywy widoczne w architekturze wnętrz również są stałe oraz mimo, iż piece kaflowe nie są już używane oraz jeszcze parę lat temu ludzie wyzbywali się ich, to dziś są niebanalną dekoracją, jaka doceniana jest przez gości odwiedzających określone wnętrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.