Remont
oświetlenie
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak w ciekawy sposób oświetlić wnętrze domu, czyli rzecz o gustach Polaków i chęci przełamania konwencji

Urządzanie wnętrz być może nie jest zajęciem zbyt trudnym, lecz wymaga od pomysłodawcy dużej inwencji twórczej, zwłaszcza wtedy, gdy pokoje są małe albo ich posiadacze nie mogą przeznaczyć wszystkich wolnych środków finansowych na gruntowny remont. Można oczywiście poszukać architekta wnętrz, lecz wtedy cena odświeżenia lokalu mieszkalnego dodatkowo wzrośnie.
Płytki ścienne
Opracowanie: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Płytki ścienne będą najlepszym pomysłem dla ludzi ceniących czystość powierzchni.

Remont w miejscu zamieszkania to niemałe wyzwanie. Funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w przeprowadzaniu całościowych remontów, wprowadzając do swoich ofert każdą dziedzinę konieczną do podjęcia takiego przedsięwzięcia. W składzie wyspecjalizowanej ekipyznajdziemy specjalistów odpowiedzialnych za wszelakie zadania, od murarza, elektryka po projektanta ogrodów.
hurtownia dekoracji do domu
Opracowanie: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wygląd mieszkania przez wykorzystanie odpowiednich akcesoriów

Każdy jest w stanie wyposażyć własny dom zgodnie z własnymi pragnieniami i wyobrażeniami. Wizerunek mieszkania można szybko i bez trudu zmienić poprzez wykorzystanie właściwych dodatków.
kanapa w pokoju dziecięcym
Opracowanie: lynn-anne bruns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie zaaranżować pokoje w naszym domu?

Remont, budowa domu lub też zwyczajna chęć zmian może być doskonałą okazją do wyposażenia pomieszczeń idealnie w takim stylu, jak sami tego chcemy. Oczywiście jeżeli nie mamy pomysłu ani poczucia smaku, powinno się powierzyć to fachowcom, którzy z całą pewnością będą wiedzieć, jak wspaniale zmieniać pokoje. Gdy jednak wiemy, że sami także doskonale damy sobie radę, aranżacja nie powinna sprawiać najmniejszych problemów.
mieszkanie, wnętrze
Podpatrzone na: flickr.com

Dokonaj zmiany w domu w parę chwil

Zrobienie całościowego remont jakiegokolwiek pokoju w naszym domu wiąże się z niemałymi wydatkami. Są jednak sposoby, jakie pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów przy niedużych nakładach gotówki.
łazienka
Opracowanie: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

Podłączenie grzejnika łazienkowego - gwarancja satysfakcji

Wyremontowanie naszego domu jest dużym wyzwaniem. Musimy rozpatrzeć wszystkie szczegóły z perspektywy funkcjonalnego wykorzystania oraz aspektów dekoracyjnych. Każdy z nas ma jakieś prywatne wyobrażenie perfekcyjnego domu. Zdecydowanie zdarza się, że wyśnione miejsca są miejscami absolutnie różnymi do tych, w których dane było nam się urodzić. Jeśli jesteś przypadkiem, który marzy o wojażach w tropikalne miejsca, powinno się wykorzystać to i przearanżować mieszkanie w taki sposób, aby nastrojem wprawiał nas w wyborny nastrój dzięki niuansom nawiązującym do pobudzającej nas egzotyki.
podłoga
Opracowanie: Mitch Altman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont mieszkania, czyli nie tylko odświeżenie ścian jest ważne

Aktualnie coraz większa liczba osób decyduje się na remontowanie mieszkań. Każdy z nas pragnie mieszkać w mieszkaniu urządzonym w sposób nowoczesny, mającymi piękny kolor ścianami oraz piękną podłogą. Zakres prac o charakterze remontowym może być naprawdę zróżnicowany. Im jest większy, tym wyższe koszty, ale także lepszy efekt. Na co opłaca się się zdecydować?
dom
Opracowanie: Jeremy Levine Design
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Zaaranżuj własny dom oryginalnie!

Wielu z nas, odwiedzając domy lub mieszkania przyjaciół, dochodzi do spostrzeżeń, że są one niewłaściwie zaaranżowane, iż niby wszystko jest jak trzeba, a jednak nie tworzy takiej całości, jaką powinno. Abyśmy kiedyś nie skończyli podobnie, to już na pierwszych etapach projektowania swojego gniazda zadbajmy o to, aby każdy jego detal był przemyślany. Nie zwlekajmy ze zrealizowaniem tych najpilniejszych spraw, takich jak elektryczność czy dostęp do wody, jednak gdy przyjdzie nam się zmierzyć ze szczegółowym projektowaniem wnętrz, nie zapominajmy, że pośpiech będzie złym doradcą.
niedrogie meble
Opracowanie: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszyscy możemy kupić ładne meble wystarczy chwilę poszukać

Odpowiednie zaaranżowanie cztery kąty nie jest trudne, gdy ma się dużo pieniędzy. Jednak, jeżeli mamy skromniejszy budżet to trzeba będzie się postarać bardziej. Najlepiej poszukiwać po prostu tanich, ale fajnych rozwiązań. W dzisiejszych czasach nie jest to niemożliwe. Trzeba jedynie mieć koncepcję na całe mieszkanie. Jeśli chodzi przykładowo o tanie meble to jest ich dużo. W różnych sklepach z meblami możemy kupić meble, które nie będą kosztowały fortuny i w dodatku świetnie się prezentują.
łazienka
Opracowanie: Sofitel Dubai Downtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sklepy budowlane także wydają swoje gazetki promocyjne

W sklepach budowlanych dostaniemy gazetki promocyjne. Przyzwyczailiśmy się do tego, że możemy przeglądać gazetkę promocyjną ze sklepu spożywczego, odzieżowego, z drogerii. Dlatego nie może okazać się dla nas zaskoczeniem to, że mamy szansę również znaleźć gazetki promocyjne nawiązujące do branży remontowo-budowlanej.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.