Remont
salon
Opracowanie: Aleksey Gnilenkov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowe kolory ścian to sposób na to, aby ożywić każdą przestrzeń

Jeśli zastanawiamy się nad tym, z jakiego powodu w naszym domu stale jest ponuro, w związku z czym nie do końca dobrze nam się w nim mieszka, to być może czas zacząć wprowadzić jakieś zmiany. Na pewno mieszkając w jednym miejscu przez określony okres przyzwyczailiśmy się do naszych wnętrz. To samo ustawienie mebli, ta sama kolorystyka ścian… Jeśli rzeczywiście zależy nam na tym, aby odmienić wizerunek naszego domu czy też mieszkania, to musimy mieć pomysł, jak to zrobić. Samo nasze narzekanie niczego nie zmieni. Okazuje się na całe szczęście, że niewielkim kosztem można naprawdę efektownie odmienić przestrzeń, w jakiej codziennie rano się budzimy, w jakiej spożywamy posiłki, celebrujemy spędzone razem chwile, w jakiej po prostu żyjemy. Tą metodą na polepszenie wyglądu pomieszczeń jest pomalowanie ścian. Nowe kolory ścian to sposób na to, żeby ożywić każde pomieszczenie. Nie więc dłużej, łapmy pędzel w dłoń i do dzieła!
łazienka
Opracowanie: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

Podłączenie grzejnika łazienkowego - gwarancja satysfakcji

Odnowienie lokum jest sporym wyzwaniem. Musimy przemyśleć wszystkie szczegóły z perspektywy funkcjonalnego wykorzystania i walorów dekoracyjnych. Wszyscy mamy jakieś własne wyobrażenie perfekcyjnego domu. Rzecz jasna zdarza się, że upragnione miejsca są miejscami absolutnie odmiennymi do tych, w których żyjemy. Jeśli jesteś człowiekiem, który śni o wojażach w tropikalne miejsca, postaraj się wykorzystać to i przearanżować lokum w taki sposób, żeby nastrojem wprawiał nas w dobry nastrój nawiązywaniu do pobudzającej nas egzotyki.
Zmywarka
Opracowanie: Goedeker's
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak bez wychodzenia z domu nowatorsko i gustownie wyposażyć dopiero co odnowioną kuchnię

Remontowanie domu jest życiowym wyzwaniem dla właścicieli i to nie tylko wtedy, gdy pod uwagę weźmiemy sprawy finansów. Trzeba jeszcze tutaj doliczyć cierpliwość, jaką powinni charakteryzować się wszyscy, którzy zamierzają rozpocząć generalny remont nawet jednego pomieszczenia, ponieważ odnowiona kuchnia bądź łazienka cieszyć będzie wzrok tylko wtedy, kiedy reszta mieszkania będzie dokładnie posprzątana. A wiadomo, nieład, jaki panuje w odnawianej kuchni, zawsze przenosi się również do sypialni i do sieni. Na szczęście efekt końcowy może pozytywnie zadziwić nawet najbardziej negatywnie nastawionych przeciwników zmian.
mata wejściowa
Opracowanie: Robin Zebrowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić łazienkę sprzyjającą odpoczynkowi?

Dobre chwile możesz spędzić w każdym pomieszczeniu, jednak my proponujemy wypoczynek w łazience. Delikatne światło i miły zapach pomogą zapomnieć o kłopotach dzisiejszego dnia a także nabrać sił na jutro.
łazienka
Opracowanie: Milestone Management
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do remontu własnej łazienki

Wyremontowanie osobistego mieszkania to bez wątpienia nieodzowność, z którą każdy z nas musi się pewnego razu zmierzyć. Należy jasno przyznać, że pod jakimkolwiek pozorem nie jest to błogi obowiązek, ponieważ niejednokrotnie połączony jest on ze znacznymi nakładami naszego czasu przeznaczonymi na zrealizowanie wszelkich czynności budowlanych, jak i wydaniem dużej kwoty środków finansowych.
kuchnia
Opracowanie: Robert Kintner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kłopotliwy remont domu - przeczytaj nasz zwięzły poradnik i nigdy nie przejmuj się remontem

Dla niejednej osoby remont domu kojarzy się z ogromnym logistycznym wyzwaniem a do tego sporymi kwotami, jakie muszą być wydane. Rzeczywiście żeby remont był przeprowadzony porządnie, to nie można oszczędzać ani na wyposażeniu, ani na fachowcach, a wszystko to niestety sporo kosztuje. Jednak właściwe zaplanowanie robót i poszukanie tańszych a przy tym dobrych rozwiązań może w znacznym stopniu zmniejszyć wydatki.
dom
Opracowanie: Jeremy Levine Design
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Zaaranżuj własny dom oryginalnie!

Niejeden z nas, odwiedzając domy lub mieszkania przyjaciół, zauważa, iż są one niewłaściwie zaaranżowane, iż niby wszystko gra, a jednak nie jest spójną całością, jaką powinno. Byśmy kiedyś nie skończyli tak jak oni, to już na pierwszych etapach projektowania swojego gniazda zadbajmy o to, aby każdy jego szczegół był przemyślany. Nie przekładajmy załatwienia tych najpilniejszych spraw, takich jak elektryczność lub dostęp do wody, jednakże kiedy przyjdzie nam się zmierzyć ze starannym projektowaniem wnętrz, pamiętajmy, iż pośpiech będzie najgorszym doradcą.
oświetlenie mieszkania

W jaki sposób odpowiednio dobrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Uniwersalnie wiadomo, że zrealizowanie jakichkolwiek działań remontowych to niebywale trudne zadanie, z jakim przychodzi się na mierzyć. Na nieszczęście, na wynik czasu nasze mieszkania tracą wyjątkowo wiele swoich walorów wizualnych, tym samym naszym głównym priorytetem okazuje się być ich odnowienie. Liczba szczegółów, o które będziemy musieli w tym wypadku zadbać może w wielu przypadkach wydawać się nam do nie do pokonania, dlatego należy wyposażyć się w duże pokłady cierpliwości.
fotopłótno
Opracowanie: tapetenpics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O czym powinno się pamiętać i czym się kierować, urządzając swoje wnętrze?

Miejsce, w którym mieszkamy musi być odzwierciedleniem naszych upodobań i preferencji. Wypada pamiętać, że nie zawsze interesująco i fantastycznie urządzone wnętrze wymaga wykorzystania sporej kwoty pieniędzy. Czasem wystarczy odrobina pomysłowości i kreatywności, by móc wprowadzić designerskie rozwiązania.
apartamentowiec
Opracowanie: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Nie każdy z nas może się pochwalić wspaniałym i w pełni komfortowym mieszkaniem. Czasami jesteśmy zmuszeni włożyć dużo wysiłku, aby mieszkanie było wygodne i spełniało wszelkie wymogi

Bardzo często zdarza się tak, że nim zamieszkamy w mieszkaniu które dostaliśmy bądź zakupiliśmy, jesteśmy zmuszeni na wstępie zająć się nie odnowieniem, ale pozbyciem się chociażby wilgoci.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.