Remont
podłoga
Opracowanie: Mitch Altman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont mieszkania, czyli nie tylko odświeżenie ścian jest ważne

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na remontowanie mieszkań. Każdy z nas chce zamieszkać w mieszkaniu urządzonym w sposób nowoczesny, z czystymi ścianami i podłogą w idealnym stanie. Zakres prac o charakterze remontowym może być naprawdę zróżnicowany. Im jest większy, tym wyższe koszty, ale również bardziej widoczny efekt. Na co można się zdecydować?
oświetlenie
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak w ciekawy sposób oświetlić wnętrze domu, czyli rzecz o gustach Polaków i chęci przełamania konwencji

Dekorowanie wnętrz być może nie jest zajęciem nazbyt skomplikowanym, ale wymaga od pomysłodawcy wielkiej inwencji twórczej, szczególnie wtedy, gdy pomieszczenia są kameralne lub ich posiadacze nie mogą przeznaczyć wszystkich wolnych środków finansowych na generalny remont. Można rzecz jasna poszukać architekta wnętrz, ale wtedy koszt odświeżenia mieszkania jeszcze wzrośnie.
kuchnia
Opracowanie: Robert Kintner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kłopotliwy remont domu - przeczytaj nasz zwięzły poradnik i nigdy nie przejmuj się remontem

Dla wielu osób urządzenie mieszkania może się kojarzyć z ogromnym logistycznym wyzwaniem a do tego sporymi kwotami, które muszą być wydane. Faktycznie aby remont był przeprowadzony porządnie, to nie można oszczędzać ani na materiałach, ani na ludziach do robót, a wszystko to najczęściej musi kosztować. Lecz odpowiednie rozplanowanie robót i poszukanie tanich a przy tym dobrych rozwiązań będzie mogło w znacznym stopniu zmniejszyć koszty.
Kolorowy żyrandol
Opracowanie: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
wnętrze mieszkania
Opracowanie: Mikhail Golub
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakim sposobem odnowić wnętrze swojego mieszkania albo domu, bez dużych nakładów finansowych?

Czasami zdarza się, że mieszkanie powinno już od dawna być odświeżone, chce się chociaż niewielkiej zmiany, ale niestety domowa kasa świeci pustkami. W takich sytuacjach nie trzeba natychmiast rezygnować z remontu. Dużo prac można zrobić samodzielnie. Trzeba tylko chcieć. W jaki sposób całkowicie odmienić wnętrze własnego mieszkania bądź domu bez większych nakładów finansowych?
oświetlenie mieszkania

W jaki sposób odpowiednio dobrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Uniwersalnie wiadomo, że przeprowadzenie jakichkolwiek działań remontowych to niebywale ciężkie zadanie, z którym przychodzi się na mierzyć. Na nieszczęście, na rezultat czasu nasze miejsca zamieszkania tracą wyjątkowo wiele swoich atutów wizualnych, tym samym naszym naczelnym priorytetem okazuje się być ich odnowienie. Liczba elementów, o które będziemy musieli w tym przypadku zadbać może niejednokrotnie wydawać się nam do nie do pokonania, skutkiem tego należy uzbroić się w spore pokłady cierpliwości.
kuchnia

Oryginalne akcesoria kuchenne

Jak większość rzeczy, tak i styl naszych kuchni ulega zmianie co kilka lat. Niestety, cena remontu jest tak duża, przez co nie każdy może sobie przeprowadzić prywatne „kuchenne rewolucje”. Nasze kuchenne królestwo może jednak nadal zachwycać. Niezbędna jest tylko odrobina kreatywności oraz wolnego czasu.
łazienka
Opracowanie: Milestone Management
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do remontu własnej łazienki

Wyremontowanie osobistego miejsca zamieszkania to bez wątpienia nieodzowność, z którą każdy z nas musi się kiedyś zmierzyć. Należy klarownie przyznać, że pod najmniejszym pozorem nie jest to błogi obowiązek, ponieważ w wielu wypadkach powiązany jest on ze znacznymi nakładami naszego czasu poświęconymi na zrealizowanie wszystkich czynności budowlanych, jak i wydaniem sporej kwoty środków finansowych.
Zmywarka
Opracowanie: Goedeker's
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak bez wychodzenia z domu nowatorsko i gustownie wyposażyć dopiero co odnowioną kuchnię

Remontowanie mieszkania jest życiowym wyzwaniem dla gospodarzy i to nie tylko wtedy, gdy pod uwagę weźmiemy finanse. Trzeba jeszcze tutaj doliczyć cierpliwość, którą winni charakteryzować się wszyscy, którzy planują rozpocząć globalny remont choć jednego pomieszczenia, bo nowa kuchnia bądź łazienka cieszyć będzie wzrok tylko wtedy, gdy reszta mieszkania będzie dokładnie wyczyszczona z kurzu. A wiadomo, nieporządek, jaki panuje w remontowanej kuchni, każdorazowo przenosi się także do sypialni i do korytarzyka. Całe szczęście, że efekt finalny jest w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej negatywnie nastawionych przeciwników zmian.
mieszkanie, wnętrze
Podpatrzone na: flickr.com

Dokonaj zmiany w domu w parę chwil

Zrobienie gruntownego remont dowolnego pokoju w naszym domu związane jest z niemałymi wydatkami. Są jednakże sposoby, które pozwalają na uzyskanie interesujących efektów przy niedużych nakładach gotówki.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.