Fototapety
landszaft - mieszkanie
Opracowanie: Lukasz Dunikowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego różne fototapety ścienne to tak znakomity wariant na rozwijanie naszej wyobraźni?

Nie trzeba być koneserem sztuki, aby być wrażliwym na piękno, rozumieć, co jest piękne, a co nie. Dla przykładu potrafią to być jakiekolwiek widoki czy inne pejzaże ładnych rzeczy albo miejsc.
http://demural.co.uk/
Opracowanie: http://demural.co.uk/
Podpatrzone na: http://demural.co.uk/

Jaki wzór fototapety okaże się dopasowany do twojego mieszkania?

Fototapeta jest modnym dodatkiem do mieszkań. Nadaje ona przepierzeniom zupełnie innego charakteru, przełamując ich prostotę i nudę. Fototapety bywają ozdobione estetycznymi wzorami i panoramami, które przyciągają spojrzenia i powodują, że projektowane pomieszczenia stają się eleganckie.
selfie - mieszkanie
Opracowanie: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji wnętrz, czyli jak odmienić mieszkanie

Kompleksowy remont mieszkania to nie jedyna okazja, gdy planujemy zmianę wystroju. Bywa i tak, że tylko jedno z wnętrz w domu wydaje nam się mało ciekawe, albo – że nie mamy czasu na odrestaurowanie wszystkich wnętrz. Jak w łatwy sposób nadać nowego charakteru pomieszczeniom?
Salon, zestaw wypoczynkowy Bari
Opracowanie: MM Collection
Podpatrzone na: MM Collection

Nowomodne, śliczne meble do salonu i pociągające dodatki do wnętrz

Salon jest bardzo ważkim pomieszczeniem w domu i mieszkaniu, dlatego podczas urządzania salonu warto wziąć pod uwagę naprawdę sporo rzeczy. W salonie bezsprzecznie należałoby zadbać o przydatne i jednocześnie eleganckie i stylowe meble.
fototapety dla chłopców
Opracowanie: IMS GROUP
Podpatrzone na: IMS GROUP

Fototapety - wyszukana dekoracja ścian

Fototapety mają mnóstwo zalet. Ta dekoracja wizualnie powiększy wnętrze, upiększy ścianę, meble, wprowadzi do wnętrza grafikę i kolor.


Fototapety - wyszukana dekoracja ścian

Fototapeta jest to świetny pomysł na prędką oraz efektowną dekorację wnętrz.
fototapeta czarno biała

Fototapeta czarno biała jako doskonały element ozdobny

Zespolenie czerni i bieli doskonale sprawdza się w komponowaniu przeróżnego gatunku ozdób ściennych. Fototapeta w owej tonacji kolorystycznej cieszy się uznaniem wielu projektantów.
Totapety dla dzieci
Opracowanie: Demur
Podpatrzone na: http://demur.pl/

Fototapeta dla dziecka – modne rozwiązanie

Fantazja małych pociech opiera się na zapamiętywaniu i namacalnym przeżywaniu. Wielu rodziców rozumie, po pewnym czasie, z jakimi bodźcami i efektami ich pociecha czuje się najlepiej. Dla potrzymania klimatu bajkowego producenci tapet oferują dziecięce fototapety na ścianę.
Opracowanie: GISuser.com

Imaginacja dziecka to dar, który powinniśmy pielęgnować

Wyobraźnia dziecka to coś bardziej znaczącego niż zlepek dziwnych skojarzeń, bezsensowności i dużej dawki niedorzeczności, to prawdziwa kopalnia kreatywności. Powinniśmy czerpać z tego źródła jak najwięcej, gdyż zyskamy na tym więcej niż sobie wyobrażamy. Nasze już troszkę zainfekowane codziennością głowy domagają się dawki tej życiodajnej energii. Potraktujmy ją jak dawkę powietrza w miejscu, gdzie o ten tlen naprawdę trudno. Potraktujmy to także, jak dar w tej rzeczywistości, w którym jesteśmy skazani na codzienną walkę z rzeczywistością i kłopotami, z szarzyzną i beznadziejnością.
Fototapeta na wymiar, drzewa
Opracowanie: www.przyklejkopety.com.pl
Podpatrzone na: www.przyklejkopety.com.pl

Jeszcze niedawno możliwość wyposażenia swojego wnętrza była dość mocno zawężona

Jeszcze niedawno możliwość urządzenia wnętrza domu była mocno ograniczona dostępnością kolorów i wzorów farb lub tapet. Jednak dynamiczny rozwój fotografii cyfrowej sprawił, że bardzo się to zmieniło, i w zasadzie można obecnie na ścianie nakleić dowolny rysunek albo zdjęcie, a takie możliwości dają fototapety.
fototapeta do salonu
Opracowanie: DA

Zrób tak, by twój salon prezentował się znakomicie

Istnieje wiele sposobów na poprawienie wyglądu salonu. Jedne będą bardziej czasochłonne inne zaś mniej. Dla tych, którzy bywają zapracowani lub nie posiadają zbyt wielu pieniędzy dobrym rozwiązaniem będą fototapety.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.