Tapety
Florystyczny raj- fototapeta od Demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl

Kreatywne i gustowne fototapety na ścianę w aranżacji domu oraz mieszkania

Pomysłów na kreacyjną i intrygującą aranżację mieszkania bezsprzecznie jest obecnie nadzwyczaj wiele. Choćby w Internecie możesz odkryć faktycznie multum fascynujących pomysłów i inspiracji na to, jakim sposobem ciekawie, luksusowo i niepowtarzalnie urządzić wnętrze swojego domu bądź mieszkania.
fototapeta do salonu
Opracowanie: DA

Zrób tak, by twój salon prezentował się znakomicie

Jest wiele sposobów na odświeżenie wyglądu salonu. Jedne są bardziej czasochłonne inne mniej. Dla tych, co są zapracowani lub nie mają zbyt wielu pieniędzy niezłym rozwiązaniem są fototapety.
Nowoczesne meble łazienkowe
Opracowanie: wiccahwang
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na jakim materiale powinny być wyprodukowane dobre fototapety?

Tzw. podróżowanie po świecie za pomocą palca przesuwającego się po atlasie to już historia, jednak teraz ludzie zamiast braku funduszy, często mają inny kłopot. Nie mają czasu na jakieś dalsze wyjazdy.
Fototapeta na wymiar, drzewa
Opracowanie: www.przyklejkopety.com.pl
Podpatrzone na: www.przyklejkopety.com.pl

Jeszcze niedawno możliwość wyposażenia swojego wnętrza była dość mocno zawężona

Jeszcze niedawno możliwość urządzenia wnętrza domu była dość mocno ograniczona dostępnością kolorów i wzorów tapet czy farb. Lecz dynamiczny rozwój technik fotograficznych sprawił, że ogromnie uległo to zmianie, i tak naprawdę można obecnie na ścianach nakleić dowolne zdjęcie czy rysunek, a umożliwiają to fototapety.
Zimowa sypialnia
Opracowanie: IMS GROUP
Podpatrzone na: IMS GROUP

Meblujemy nasze mieszkanko

Kupno, wybudowanie, lub też najem domu lub mieszkania to jeszcze nie koniec roboty. Nie można przecie wymarzonego, często długo wyczekiwanego gniazdka nie umeblować. Puste ściany i materac to nie jest wystarczające wyposażenie dla naszego domku.
fototapety do salonu
Opracowanie: http://czarna-zebra.pl/
Podpatrzone na: http://czarna-zebra.pl/

Krótki przegląd najbardziej popularnych rodzajów tapet, zalety i wady chętnie wybieranych ostatnio fototapet.

Tapety od kilku dekad są jednym z najczęściej wybieranych materiałów do wykończenia wewnętrznych ścian. Przez ostatni czas powstało ich wiele różnych rodzajów, które się różnią parametrami i wyglądem, i cały czas można zobaczyć w sklepach nowe pomysły.
http://demural.co.uk/
Opracowanie: http://demural.co.uk/
Podpatrzone na: http://demural.co.uk/

Jaki wzór fototapety okaże się dopasowany do twojego mieszkania?

Fototapeta jest popularnym dodatkiem do wnętrz. Nadaje ona murom całkiem innego wyrazu, przełamując ich surowość i rutynę. Fototapety są ozdobione pięknymi wzorami i widokami, które wzbudzają uwagę i powodują, że urządzane pokoje stają się eleganckie.
pokój dziecięcy
Opracowanie: M Sundstrom
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wspaniałe ściany w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic powinien zadbać o to, żeby jego dziecko miało swój pokój. Jest to konieczność, gdyż dzieci również mają potrzebę prywatności. Urządzanie pokoju dla dziecka nie może w żadnym wypadku opierać się tylko na atrakcyjności wizualnej określonych elementów. Wręcz przeciwnie, najważniejsza jest trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Największym wyzwaniem zazwyczaj są ściany dziecięcego pokoju. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dzieci często je brudzą niechcący, ale kategorycznie częściej malują po nich kredkami.
praca
Opracowanie: Porta KMI Poland
Podpatrzone na: Porta KMI Poland

Fototapety: jak zaakcentować styl wnętrza z pomocą fototapety?

Fototapeta powraca do łask. Dzięki fototapecie łatwo odmienisz mieszkanie. Częstokroć posiada wartość artystyczną, natomiast tematyka obrazów jest niesłychanie rozmaita.


Fototapety: jak zaakcentować styl wnętrza z pomocą fototapety?

Można ją zrealizować też używając swego zdjęcia.
fototapety z kawą
Opracowanie: DEMUAL
Podpatrzone na: http://demural.co.uk

Atrakcyjne wystroje wnętrz twojego domu i nie tylko

Fototapety abstrakcja mogą stanowić niezwykle ważny element wystroju każdego wnętrza, zarówno domowego, jak i hotelowego czy gospodarczego. Tego rodzaju fototapety doskonale sprawdzają się np. w sklepach z artefaktami. Dobrze dobrane tapety mogą od razu wprowadzać odbiorcę w nastrój aktualnie proponowanych obrazów i zachęcić do ich wybrania.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.