Rolety
dekoracje okienne
Opracowanie: Prakto
Podpatrzone na: Prakto

Interesujące oraz tanie oferty dekoracji okien w mieszkaniu

W jaki sposób zatroszczyć się najpewniej o swój dom? – to pytanie, jakie teraz często przewija się w niezwykłej liczbie konwersacji. Jak pokazuje praktyka, sprawa ta nie jest dla mnóstwa pań domu jasna.
Okno w łazience
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Podpatrzone na: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Jakim sposobem udekorować mieszkanie albo dom, by osiągnąć atrakcyjny oraz trwały rezultat?

Dom bądź mieszkanie to miejsca, w jakich spędza się największą ilość czasu. Warto z tego powodu zadbać o zadowalające wyposażenie określonych pomieszczeń. Jak w takim razie ozdobić dom, żeby mieć pewność osiągnięcia atrakcyjnego rezultatu? Co najważniejsze, warto określić swoje wymagania w tej kwestii oraz stylistykę, która naprawdę odpowiada osobom mieszkającym w domu.

Rolety, czy żaluzje?

Główną funkcją okien jest wpuszczanie do naszych mieszkań światła dziennego. W zależności od tego jaką mamy porę roku, promienie słońca są nikłe lub natężone, dlatego ich intensywność regulujemy właściwym ustawieniem rolet lub żaluzji.
zasłony do kuchni
Opracowanie: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Rola kotar zaciemniających ani trochę nie uległa zmianie na przestrzeni ich długiej historii

Kotary były stosowane do ozdoby okien od bardzo dawna. W zasadzie to odkąd rozpoczęto szyć materiał. Nieważne czy to prosta odrobina materiału, czy koronkowa firana – zwykle miały ten sam cel, zmniejszyć widzialność z zewnątrz, upiększyć w środku i nie przepuścić części lub całości promieni słonecznych.
łazienka z dużym oknem
Podpatrzone na: pixabay

Urządzanie łazienki z oknem – czemu może się to okazać wielkim wyzwaniem dla właścicieli mieszkania?

Łazienka to absolutnie jeden z najważniejszych pokoi w każdym mieszkaniu. Z jakiego powodu? To tutaj dużo osób się relaksuje, poświęcając czas na zabiegi pielęgnacyjne. Jednocześnie, łazienka powinna być komfortowa i urządzona tak, żeby gwarantować maksimum prywatności wszystkim mieszkańcom. Niestety, polskie łazienki zazwyczaj są niewielkie, więc wyposażenie tego pomieszczenia oczekuje nie lada kreatywności. Co trzeba mieć przede wszystkim na względzie, jeżeli planuje się aranżację łazienki wyposażonej w okno?
mieszkanie w lofcie
Podpatrzone na: flickr.com

Rolety w dekoracji okien

Każdy z nas ma określoną wizję mieszkania oraz znajdujących się tam dodatków. Dla jednych muszą one być niezwykle wyszukane, inni stawiają na rozwiązania minimalistyczne. Dekoracja okien też ma niemałe znaczenie w przypadku domów i mieszkań, więc tak spory wybór dodatków na rynku trafia w różne gusty i potrzeby.
cień żaluzji
Opracowanie: FolsomNatural
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zasłaniamy okiennice i zostajemy sami

Wszyscy doskonale wiemy, że w czasie dnia niezbędne jest nam w mieszkaniu światło słoneczne. Ale czasem utrudnia nam ono właściwe funkcjonowanie. Bywa, że promienie oświetlają telewizor albo monitor laptopa i trudno nam coś dostrzec.
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Opracowanie: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner

Zobaczmy jak interesującą propozycją są rolety dzień noc

Rolety dzień noc dla tych, którzy nie uwielbiają firan

Czasem jest tak, że ktoś nie chce wieszać we własnych oknach firan, bo zwyczajnie za nimi nie przepada i uważa, że jest to zbędny koszt. Takie osoby powinny sprawdzić jak fantastyczną propozycją są rolety dzień noc.
lustra
Podpatrzone na: http://www.psgdeweloper.pl/wizualizacje

Dzisiaj w aranżowaniu okna możesz wykorzystywać także eleganckie oraz funkcjonalne rolety

Aranżacja okien w mieszkaniu to niemałe wyzwanie, na szczęście teraz można skorzystać z licznych ładnych artykułów sprzedawanych w salonach z Wyposażeniem dla domu.
ledowe światło
Opracowanie: Vicki Burton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotorolety - doskonały sposób na to aby niedużym sumptem zmienić oblicze domu

Znudziło Ci się Twe mieszkanie? Chcesz odnowić pomieszczenia, lecz nie masz pomysłu od czego zacząć? Bez obaw, udzielimy Ci paru wskazówek.


Fotorolety - doskonały sposób na to aby niedużym sumptem zmienić oblicze domu

Nierzadko kilka niewielkich przeróbek w zupełności wystarczy, żeby totalnie zmienić wystrój danego wnętrza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.