Rolety
zasłony do kuchni
Opracowanie: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Rola kotar zaciemniających ani trochę nie uległa zmianie na przestrzeni ich długiej historii

Zasłony były stosowane jako ozdoba okien od bardzo dawna. Właściwie to od czasu, gdy rozpoczęto „produkować” materiał. I czy to zwykła odrobina materiału, czy ręcznie haftowana firanka – zwykle miały ten sam cel, zmniejszyć widoczność z zewnętrznej strony, ozdobić wnętrze oraz zatrzymać część lub całość promieni Słońca.
rolety
Opracowanie: www.fotorolety.com
Podpatrzone na: www.fotorolety.com

Rolety a doskonały wystrój wnętrza mieszkania czy domu

Przeszkadza ci światło, które dostaje się przez okno każdego poranka i nie możesz przez nie spać? Chociaż słońce jest przyjemne i lubisz, gdy rozgrzewa twoje ciało, to niekoniecznie przepadasz za nim o 6 rano, gdy chciałbyś jeszcze troszkę pospać, szczególnie w weekend. Promienie słoneczne mogą również zupełnie przeszkodzić w oglądaniu TV, gdyż nie możemy cieszyć się emisją ulubionego serialu albo obejrzeniem najnowszych przepisów kulinarnych w naszej ulubionej telewizji śniadaniowej. Znakomitym wyjściem mogą być rolety, które poza swoją przydatnością oferują również walory estetyczne, jeżeli tylko dopasujemy je do aranżacji przestrzeni naszego mieszkania. Jak to zrobić?
cień żaluzji
Opracowanie: FolsomNatural
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zasłaniamy okiennice i zostajemy sami

Wszyscy doskonale wiemy, że w czasie dnia potrzebne jest nam w mieszkaniu światło słoneczne. Jednak bywa, że utrudnia nam ono właściwe funkcjonowanie. Bywa, że promienie padają na telewizor albo ekran laptopa i ciężko nam coś zobaczyć.
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Opracowanie: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner

Zobaczmy jak interesującą propozycją są rolety dzień noc

Rolety dzień noc dla tych, którzy nie uwielbiają firan

Czasem dzieje się tak, że ktoś nie chce wieszać we własnych oknach firan, gdyż po prostu za nimi nie przepada oraz dochodzi do wniosku, że jest to niepotrzebny koszt. Takie jednostki muszą sprawdzić jak fantastyczną propozycją są rolety dzień noc.
lustra
Podpatrzone na: http://www.psgdeweloper.pl/wizualizacje

Dzisiaj w aranżowaniu okna możesz wykorzystywać także eleganckie oraz funkcjonalne rolety

Aranżacja okien w domu to duże wyzwanie, na szczęście teraz można skorzystać z wielu atrakcyjnych artykułów sprzedawanych w salonach z Wyposażeniem dla wnętrz.
kuchnia
Opracowanie: KAM
Podpatrzone na: KAM

Rolety wewnątrz dekorowaniu okienek - czyli, fotorolety, przeciwko rolety dla dzieciaków

Pragniesz urozmaicić pokój twojego dzieciaka? Po zamawiaj dla niego roletę z jakimś narysowanym stworzeniem lub scenką z jego ulubionej bajki! A może samemu chcesz w jakiegoś typu sposób upiększyć swój pokoik w czasie ukazania się ciemności za okienkiem? Fotoroleta bywa odpowiedzią dla Ciebie!


Rolety wewnątrz dekorowaniu okienek - czyli, fotorolety, przeciwko rolety dla dzieciaków

Pokój Twojego dzieciaczka jak sam masz pojęcie powinien być kolorowy oraz słoneczny, by stymulować jego mózg oraz chęć poznawania.

Rolety, czy żaluzje?

Najistotniejszą rolą okien jest wpuszczanie do naszych domów światła dziennego. Zależnie od pory roku, promienie słońca są niewielkie bądź intensywne, dlatego ich intensywność regulujemy właściwym ustawieniem rolet albo żaluzji.
okno z zasłonami
Opracowanie: Michael S.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/52477967@N00/365542069/

Znakomite dekoracje okienne – ciekawy dizajn i stylowa kolorystyka

Piękne i dokładnie dobrane dekoracje umieją zupełnie odmienić wizerunek pokoju. Zależnie od konkretnego gustu domowników domu za ich sprawą można sprawić że dane wnętrze będzie miało styl przykładowo szykowny, afrykański, ultranowoczesny bądź w stylu klasycznego brytyjskiego domku.
dekoracje okienne
Opracowanie: Prakto
Podpatrzone na: Prakto

Interesujące oraz tanie oferty dekoracji okien w mieszkaniu

Jak postarać się najlepiej o swój dom? – to pytanie, jakie teraz często przewija się w ogromnej liczbie rozmów. Jak pokazuje praktyka, kwestia ta nie jest dla mnóstwa pań domu oczywista.
ledowe światło
Opracowanie: Vicki Burton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotorolety - doskonały sposób na to aby niedużym sumptem zmienić oblicze domu

Znudziło Ci się Twoje mieszkanie? Masz zamiar odświeżyć pomieszczenia, lecz nie masz pomysłu od czego zacząć? Bez obaw, podpowiadamy, co zrobić.


Fotorolety - doskonały sposób na to aby niedużym sumptem zmienić oblicze domu

Często kilka małych przeróbek w zupełności wystarczy, ażeby kompletnie zmienić oblicze danego wnętrza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.