Domy
marmur
Opracowanie: Mr. T in DC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nasz pokój dzienny może, a nawet powinien być bardziej elegancki!

Bardzo dobra wiadomość dla takich osób, które nie są za bardzo usatysfakcjonowane z wyglądu własnego salonu - bez dwóch zdań można radzić sobie bez większego problemu z tym, aby wreszcie być całkowicie zadowolonym z jego prezencji. Niby to oczywiste, ale nierzadko oglądając salony swoich bliskich, klientów, etc., nietrudno pomyśleć, że w sumie nie wszyscy ludzie doskonale wiedzą w jaki sposób dbać o piękno własnego salonu!
Skandynawia we wnętrzu
Opracowanie: Pracownia Anny Koszeli
Podpatrzone na: Pracownia Anny Koszeli

Koncepcje aranżacyjne, jakie świetnie nadają się do wykorzystania w mieszkaniach mniejszych.

Parę sezonów temu wszyscy byli w większej mierze nastawieni na to, by mieć domy duże, lecz teraz uległo to zmianie i ludzie mocniej cenią praktyczne zastosowania i styl minimalistyczny. Z tego powodu konkretne pomysły designerskie, które doskonale nadają się do wykorzystania w domach mniejszych są ochoczo rekomendowane przez stylistów.
dekoracje szklane
Opracowanie: lesliejm64
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy w istocie szkło to ciekawy element do domu?

O aranżacjach wnętrz domów powstają strony internetowe, grube książki albo interesujące czasopisma. Ba, są nawet wyspecjalizowane działalności gospodarcze, które zajmują się wyłącznie owym tematem. To bardzo dobrze pokazuje, że w zasadzie to sytuacja jest taka, że z akurat aranżacją własnych wnętrz ogólnie nie powinniśmy miewać żadnych problemów. Chociaż bez zbędnego optymizmu, ponieważ kiedy człowiek chodzi czasami po polskich domach, zauważa dużo kiczu, tych rozwiązań, które całkowicie nie są ciekawe.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Podpatrzone na: Max-Fliz

Niezwykły mieszkania

W teraźniejszych czasach budowane są domy o zróżnicowanych rozmiarach oraz wzorach, jakie odbiegają od standardowych norm. Z takiego powodu elementy wyposażenia domu, są znacznie częściej wytwarzane na szczególne zlecenia klienta, dlatego że w ten sposób jest opcja niesamowicie precyzyjnie dopasować wszystkie elementy do poszczególnego pomieszczenia.
płytki
Opracowanie: Arto Brick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierz eleganckie płytki do swojego mieszkania i upajaj się niezwykłym klimatem wnętrza

Płytki ceramiczne są materiałem trwałym oraz ładnym. Z dobrym rezultatem bywają wykorzystywane przy projektowania wnętrz w całym domu. Dzięki bogatej palecie deseni i kolorów można idealnie dostosować rodzaj płytek do określonego pomieszczenia i dołożyć starań, aby zapanował w nim cudowny klimat.
Pokój w mieszkaniu
Opracowanie: Timothy Vollmer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czarujący dom

Swoje mieszkanie to na dzień dzisiejszy marzenie wielu osób. Ci, którzy je kupili, często długo zastanawiają się, w jaki sposób je wykończyć. Styl wykończenia lokali dużo mówi o ich mieszkańcach.
Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Opracowanie: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najnowsze techniki dają wyjątkowe możliwości

W mieszkaniach starszych ludzi mamy szanse zobaczyć obrazy, które są stworzone farbą, które z biegiem czasu stają się coraz mocniej wyblaknięte, które zajmują wiele przestrzeni, a równocześnie szkoda je wyrzucić oraz odmienić na coś kolejnego, gdyż przecież ktoś się nad nimi natrudził. Na szczęście dzisiaj mamy szanse używać z kolejnych technik tworzenia obrazu, a co się z tym wiąże, ich sprawunek ma szanse być znacznie tańszy, przez co nie będzie nam żal, jak będziemy pragnęli je zmienić.
mieszkanie
Opracowanie: Jeremy Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdy aranżujemy nasze pomieszczenie to z pewnością przysporzą nam się stylowe lampki nocne

Niewątpliwie na obecną chwilę posiadanie mieszkania jest jedną z tego typu spraw, którą pragną posiadać ludzie. Nie ma się dlaczego dziwić, gdyż każdy chce miejsca, do jakiego może powrócić po mozolnej wyprawy, ciężkim dniu w pracy albo na uczelni. Takie miejsce służy szczególnie wypoczynkowi, ale też wiele osób wykorzystuje je do aranżowania imprez, spotykania się z przyjaciółmi oraz do licznych innych podobnych spraw.
meble ogrodowe
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesny minimalizm może być świetny

Dla niektórych osób urządzanie nowego domu często sprowadza się do nabycia kompletu mebli w jak najniższej cenie. Nawet jeśli przeciętny Kowalski ma pieniądze i kupuje bardziej ekskluzywne meble, to zwracają głównie uwagę na popularną markę czy jakość mebli, nie zaś na sam projekt.
Lampka stojąca
Opracowanie: teakwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego modelu oświetlenie powinno być się w naszym mieszkaniu?

Stworzenie odpowiedniego zaplecza wypoczynkowego w naszym mieszkaniu to z pewnością marzenie niezwykle dużej części naszego społeczeństwa. Rekreacja bowiem jest nadzwyczaj znaczącym elementem dnia codziennego, bez której w szeregu przypadków trudno jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Niemniej pomimo tego po wielokroć nasze pokoje wypoczynkowe na nieszczęście nie posiadają nadzwyczaj dobrze dobranych elementów wyposażenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.