Zwierzę
apartamentowce
Opracowanie: Wawel Service
Podpatrzone na: Wawel Service

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, dlatego powinniśmy starać się zrobić wszystko, żeby dbać o jego bezpieczeństwo

Ci, którzy lubią zwierzęta, twierdzą, że pies jest najwierniejszym towarzyszem życia i prawdziwym przyjacielem. Powinniśmy zatem spróbować odwdzięczyć mu się za jego bezgraniczne przywiązanie oraz troszczyć się o jego dobrą kondycję.


żwirek silikonowy dla kota
Opracowanie: Jeroen Werkman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
profesjonalne terrarium
Opracowanie: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Planujesz zakup gada? Odszukaj sklep terrarystyczny!

Dużo ludzi pragnie posiadać w swoim mieszkaniu zwierzę, większość z nich wybiera kota lub psa, są to podobno najwierniejsi nasi przyjaciele. Lecz coraz więcej ludzi wybiera mniej modne pieszczochy, wywodzące się z rodziny płazów. Może na pierwszy rzut oka nie wydają nam się zbytnio sympatyczne, jednak nierzadko można się do nich zbliżyć nie słabiej niż do zwierząt futerkowych. Dodatkowo, żaden kot nie pokona w długowieczności najzwyklejszego żółwia. Chcesz nabyć takie stworzenie? Odwiedź sklep terrarystyczny.
labrador szczeniak
Opracowanie: Dan Harrelson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przydatne wiadomości dla ludzi zainteresowanych zakupem psa

Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że opieka nad zwierzęciem jest związana z określonymi obowiązkami, dlatego przygarnięcie pod własny dach pupila musi być naprawdę przemyślaną decyzją.
pies
Opracowanie: Christopher "Rice"
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najwyższej jakości akcesoria oraz jedzenie dla psów

Każdy, kto ma psa wie jak czymś ważnym jest to, żeby należąca do niego psina każdorazowo dostała tylko to, co ma największą wartość. W związku z tym opłaca się na przykład od czasu do czasu inwestować w kolejne gadżety, które okażą się użyteczne tak samo w trakcie zabawy z psem, jak i do tresowania go.
obroża
Opracowanie: Petr Kadlec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy powinniśmy stosować obroże antyszczekowe dla psów?

Obroże antyszczekowe mogą okazać się niezwykle przydatne dla wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie powinniśmy się dziwić takiemu zachowaniu, bowiem jest to całkowicie naturalna czynność wszystkich psów. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie da się zmienić, to jednak możemy starać się zapanować nad niektórymi zachowaniami.
smycz
Opracowanie: Alan Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką rolę pełni pies w naszym życiu, podstawowe wyposażenie, jakie należy zakupić przy trzymaniu go w domu.

Od wielu lat znane jest powszechnie takie przysłowie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Faktycznie jest w tym sporo racji, ale jeśli już się będzie miało takiego przyjaciela, to trzeba pamiętać o tym, że jest to żywe stworzenie i wymaga sporo regularnej opieki.
Śpiący pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Obroża dla psiaka i wiele innych akcesoriów dla zwierząt

Bezsprzecznie większość z nas wielbi zwierzęta. Pośród zwierząt domowych dominują psy oraz koty. Każdy z wymienionych zwierząt ma swoich ulubieńców. Koty wydawałoby się są mniej kłopotliwe i łatwiejsze np. w podróży. Jednak tymi zwierzętami, które całkowicie poświęcają się swoim właścicielom, są psy.
Pies
Opracowanie: Mike
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego warto mieć psa

Nie wiadomo z jakiego powodu niektórzy z nas lubią zwierzęta a inni ledwie je znoszą,albo nawet nie lubią otwarcie. Poza tym w powszechnej świadomości egzystuje nieco niedorzeczny podział na wielbicieli kotów i psów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.