Wazon
wazon
Opracowanie: Rosendahl
Podpatrzone na: Rosendahl

Unikalne wazony dekoracyjne w każdym bez wyjątku domu

Wazony w dekoracji pomieszczeń są obecne od dawna. Wraz z biegiem lat możliwe było natomiast zauważyć, w jaki sposób modyfikowały się oczekiwania co do faktu tego, w którym one mają pozostawać stylu. O ile do niedawna zwracano atencję tylko i wyłącznie na fakt tego, aby pozostawały to wazony estetyczne, nastawione na znane od dawna schematy a także nie kierujące na siebie zbytniej uwagi, to w dobie modernizmu kwestia taka uległa zmianie.
dekoracje
Opracowanie: IKEA
Podpatrzone na: IKEA

Pojemnik na chleb może być niesamowicie elegancki

Uwielbiamy przebywać we wspaniałych wnętrzach, które urządzone są elegancko oraz w dobrym guście, a każdy materiał ma w nich swoje odpowiednie miejsce. Jeżeli chcemy coś przemienić, ale jednocześnie nie pragniemy wydawać na to dużych pieniędzy, to należy spojrzeć na wazony dekoracyjne.
Butelki
Opracowanie: Digital-Designs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Do it yourself - czyli oryginalny pomysł na samodzielnie wymyśloną dekorację wnętrz.

Ozdoby „Do it yourself” – DIY - to samodzielnie zrobione rzeczy. Zobaczyłaś już zapewne większą popularność samodzielnie wykonanych cudeniek? Ładne notesy, koło zeszyty, ozdobione butelki, wazony… Samemu można zrobić praktycznie wszystko! Dziś opiszę wam kilka najbardziej oryginalnych koncepcji, jakie widziałam…
meble
Opracowanie: Kolekcja Mebli KLOSE
Podpatrzone na: Kolekcja Mebli KLOSE

Projektujemy funkcjonalne biuro

Od dawna wiemy, że w pracy wyjątkowo ważna jest właściwa atmosfera. Doskonałe kwalifikacje podwładnych czasem nie decydują o wszystkim. Dlatego, urządzając biuro naszej firmy, należy zwracać szczególną uwagę na kwestię estetyczną tego pomieszczenia. Zastanówmy się, czy sami moglibyśmy przebywać w pomieszczeniu, w którym jest rozgardiasz oraz stylistyczny chaos? W każdej sferze naszego życia bardzo istotną rolę gra harmonia. Otoczenie, w którym pracujemy, posiada olbrzymi wpływ na rezultaty naszego trudu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.