Wazon
meble
Opracowanie: Kolekcja Mebli KLOSE
Podpatrzone na: Kolekcja Mebli KLOSE

Projektujemy funkcjonalne biuro

Nie od dzisiaj wiadomo, że w pracy niezmiernie istotna jest odpowiednia atmosfera. Nawet najlepsze kwalifikacje podwładnych czasami nie wystarczają. Stąd też, urządzając biuro naszej firmy, należy zwrócić szczególną uwagę na stronę dekoracyjną tego pomieszczenia. Zastanówmy się, czy sami chcielibyśmy pracować w pomieszczeniu, w którym panuje bałagan oraz stylistyczny chaos? W każdej sferze naszego życia bardzo ważną rolę odgrywa harmonia. Otoczenie, w którym pracujemy, ma olbrzymi wpływ na skutki naszego trudu.
dekoracje
Opracowanie: IKEA
Podpatrzone na: IKEA

Pojemnik na chleb może być niesamowicie elegancki

Lubimy mieszkać w pięknych pomieszczeniach, które urządzone okazują się być stylowo i ze smakiem, a każdy materiał ma w nich własne właściwe miejsce. Jeśli chcemy coś zmienić, ale jednocześnie nie chcemy wydawać na to wielkich funduszy, to trzeba spojrzeć na wazony dekoracyjne.
wazon
Opracowanie: Rosendahl
Podpatrzone na: Rosendahl

Unikalne wazony dekoracyjne w każdym bez wyjątku domu

Wazony w aranżacji domu były obecne zawsze. Wraz z upływem sezonów możliwe było natomiast spostrzec, jak zmieniały się upodobania co do tego, w jakim one mają pozostawać stylu. Jeszcze do niedawna zwracano uwagę jedynie na to, żeby pozostawały to wazony estetyczne, klasyczne oraz nie zwracające na siebie zbyt dużej uwagi, to w centrum nowoczesności sprawa ta przedstawia się inaczej.
Butelki
Opracowanie: Digital-Designs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Do it yourself - czyli oryginalny pomysł na samodzielnie wymyśloną dekorację wnętrz.

Ozdoby „Do it yourself” – DIY - to ręcznie wykonane rzeczy. Zobaczyłaś już pewnie większą popularność samodzielnie wykonanych gadżetów? Ładne notatniki, koło zeszyty, ozdobione butelki, wazony… Samodzielnie można zrobić niemalże wszystko! Dziś pokarzę wam kilka najbardziej oryginalnych pomysłów, jakie widziałam…
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.