Ściany
Skandynawia
Opracowanie: Christoph Strässler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szara łazienka

Styl skandynawski kojarzy się przede wszystkim z organicznymi tworzywami, jasnymi pokojami i sporą ilością okien. Można w identycznym stylu wykończyć również łazienkę. Dziś podsuwamy pomysł na łazienkę w stylu skandynawskim.
oświetlenie podłogi
Opracowanie: SKOFF
Podpatrzone na: SKOFF

Światło w salonie

Światło w salonie jest jednym z najważniejszych elementów jego aranżacji - pełni ono tak rolę praktyczną, jak także dekoracyjną. Plastyczne własności światła pozwalają także zmienić proporcje małego wnętrza. By wybrać stosowne lampy do salonu, musisz poznać kilka zasad. Oświetlenie z powodzeniem udoskonali kształt niedużego salonu a także wprowadzi do niego przyjemny nastrój. Liczba, wzornictwo i rozlokowanie lamp do salonu zależy przede wszystkim od jego rozmiarów jak też aranżacji.
farba kredowa
Opracowanie: ABRA
Podpatrzone na: ABRA

Aranżacja wnętrz naszego lokalu, to etap budowy, który wymaga faktycznego oddania

Wywołuje też najwięcej polemik. Dom już stoi, znajdujemy się blisko najważniejszego celu. Jednocześnie przed nami jeszcze niemały wysiłek i nie łatwe tematy do podjęcia.
malowanie ścian
Opracowanie: www.przyklejka.pro
Podpatrzone na: www.przyklejka.pro

Jak uprościć malowanie – postaw na tematyczne szablony do ścian

W malowaniu zwykle decydujemy się na jedną, góra dwie barwy, więcej powodowałoby co najmniej rozkojarzenie. Bardziej kolorowe kojarzą się nade wszystko z fototapetami. Jednak urozmaicić pokój w kolejne kolory można nie tylko przez gotowe w całości tapety.
Opracowanie: Newmedia-art.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz

Eleganckim i nierzadko stosowanym przez klientów rozwiązaniem aranżacyjnym na ściany są tapety imitujące fotografie. Jest to odmienne rozumienie tradycyjnych tapet, które oddaliły się nieco i do łask wróciły ozdoby nowatorskie. Zależnie od oczekiwań osoby poszukującej fototapet dla siebie przygotowane zostały różnorodne pomysły, które na stronie internetowej podzielono na kategorie. W gabinecie perfekcyjną opcją będą fototapety uliczki, co widać po zdjęciach aranżacyjnych oraz częstotliwości ich zamawiania.
panorama - mieszkanie
Opracowanie: Oto Polska Blog
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Istotny wybór pewnej ekipy remontowej

Aby remont nie musiał być kojarzony z wszechogarniającym chaosem, dobrze jest zatrudniać właściwych fachowców. Usługi remontowe są obecnie świadczone przez mnóstwo firm, więc łatwo jest znaleźć dobrą ekipę.
pokój dziecięcy
Opracowanie: M Sundstrom
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wspaniałe ściany w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic powinien zadbać o to, żeby jego dziecko miało swój pokój. Jest to konieczność, gdyż dzieci również mają potrzebę prywatności. Urządzanie pokoju dla dziecka nie może w żadnym wypadku opierać się tylko na atrakcyjności wizualnej określonych elementów. Wręcz przeciwnie, najważniejsza jest trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Największym wyzwaniem zazwyczaj są ściany dziecięcego pokoju. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dzieci często je brudzą niechcący, ale kategorycznie częściej malują po nich kredkami.
sypialnia
Opracowanie: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety jako oryginalna forma dekoracji wnętrza sypialni. Na co się zdecydować?

Chcemy odmienić wystrój sypialni, lecz brak nam pomysłu jak to zrobić? Po pierwsze, trzeba na spokojnie podejść do tej kwestii. Ważne byśmy sami dobrze czuli się w takim miejscu, a opinia innych osób nie powinna być dla nas decydująca. To pokój gościnny z reguły jest reprezentacyjną częścią domu, natomiast jeżeli chodzi o wystrój sypialni, to możemy trochę poeksperymentować. Może już od jakiegoś czasu mieliśmy w głowie jakiś dekoratorski pomysł, ale średnio wpasowywał się on w klimatu salonu. Czemu nie zrealizować go tym razem?
fototapety
Opracowanie: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zadziwiające fototapety użyteczne w dekoracji wnętrz

W teraźniejszych czasach wykupienie swojego lokum jest snem wszystkich osób. Samo poszukiwanie odpowiedniego lokum daje bardzo wiele przyjemności. Jednak należy przyznać, że najwspanialszą częścią budowania własnego gniazdka jest nierzadko aranżacja wnętrz. W ostatnim okresie dużą sławą cieszą się szczególnie różnorodne fototapety, dzięki którym każde pomieszczenie staje się wyjątkowe oraz jedyne w swoim gatunku.
meble na zamówienie
Opracowanie: godlesso
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sprytne pomysły na aranżację małego mieszkania

Powierzchnia małego mieszkanka musi być przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana.


Sprytne pomysły na aranżację małego mieszkania

Należy zatem zrezygnować z ciężkich staroci na rzecz przestronnych jak też funkcjonalnych mebli modułowych.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.