Oświetlenia
Pokój
Opracowanie: weather-systems
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyłącznik hotelowy zezwala koordynować odbiór prądu w pokoju hotelowym

Dobrze wiedzieć jak istotną rolę wypełniają transformatory. W kablach wysokiego napięcia mieści się prąd o znacznym napięciu, gdyż wtedy jego przesyłanie na duże odległości idzie błyskawicznie oraz lepiej.
lampa
Opracowanie: N@ncy N@nce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrać oświetlenie do mieszkanka?

Rozwój nowoczesnych technologii oświetleniowych stworzyły niesamowite możliwości konstruowania architektury wnętrz światłem. Schematyczny punkt oświetleniowy w środku sufitu, pomału odchodzi już do lamusa.
żarówki ledowe
Opracowanie: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów producenci oświetlenia LED muszą bez przerwy udoskonalać modele żarówek wprowadzanych do obiegu

Żarówki typu LED są współcześnie najpopularniejszym oraz najczęściej wykorzystywanym oświetleniem. Na pewno za kilka lat powstanie całkiem inna, nowocześniejsza technologia, lecz póki co tzw. ledy praktycznie nie mają konkurencji. Ten fakt jednak wcale nie oznacza, że wytwórcy mają spocząć na laurach - wręcz przeciwnie. Ten producent oświetlenia LED, który nie udoskonala swoich projektów, z założenia skazuje się na nieuniknioną przegraną.Wymagania klientów rosną w szybkim tempie, a projektanci, chcąc nie chcąc muszą się z nimi liczyć, i co więcej je przewidywać.
Lampa
Opracowanie: Guillaume LARDIER
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gustowne oświetlenie w interesujących wersjach dizajnerskich

W każdym pomieszczeniu warto zadbać o przyjazne, wygodne i piękne oświetlenie. W dzisiejszych czasach pod tym względem bez wątpienia każdy może odnaleźć coś najlepszego dla siebie i wybrać lampy oraz żyrandole idealnie przystosowane do takich wnętrz, jak na przykład sypialnia, salon albo pokój dla dziecka.
lampy stołowe
Opracowanie: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie w domu: jak powinno się je dobierać?

Niezwykle istotnym elementem wyposażenia wnętrz jest oświetlenie. Pełni ono dwie ważne funkcje: praktyczną i dekoracyjną. Jak jednak dokonać wyboru lamp, aby każde z wnętrz zostało oświetlone właściwie? Czy identyczne źródła światła sprawdzą się równie dobrze w nowoczesnych, jak i w klasycznych wnętrzach?
lampy
Opracowanie: Lexy Spreitzer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sztuka kompromisu - pierwsze własne mieszkanie

Jasne kolory, naturalne surowce, przestrzeń i mnóstwo światła imitującego światło dzienne - tak wyglądają, coraz częściej również nasze, imitowane na stylu nazwanym przez architektów od wnętrz skandynawskim - domostwa Szwedów.
lampki nocne
Opracowanie: David Hall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe wyposażenie domu

Jednym z najczęstszych marzeń młodych Polaków jest teraz z pewnością posiadanie własnego domu. Każda osoba spośród nas wie chyba jak trudno jest tego typu pragnienie spełnić, najczęściej z przyczyn finansowych. Niestety bowiem zarobki typowych obywateli naszego państwa nie są dość wysokie, żeby były wystarczające nie tylko na przeżycie miesiąca lecz także odłożenie pokaźnej sumy na takiego rodzaju inwestycję.
Lampka stojąca
Opracowanie: teakwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego modelu oświetlenie powinno być się w naszym mieszkaniu?

Stworzenie odpowiedniego zaplecza wypoczynkowego w naszym mieszkaniu to bezsprzecznie marzenie niezmiernie dużej części naszego społeczeństwa. Rekreacja bowiem jest niesłychanie ważnym elementem dnia codziennego, bez której w wielu przypadkach trudno jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Niemniej tymczasem po wielokroć nasze pokoje wypoczynkowe niestety nie posiadają wyjątkowo dobrze dobranych elementów wyposażenia.
oświetlenie lustra w łazience
Opracowanie: Aussie Assault
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łączenie uniwersalnych trendów w oświetleniu z trendami modernistycznymi

Wystarczy poprzeglądać chociażby jeden sklep z wzorami oświetlenia, by dostrzec, że od paru już sezonów góruje zestawienie tradycyjnych trendów w oświetleniu z trendami w większym stopniu nowoczesnymi. Dekoratorzy są świadomi albowiem, że bezpośrednio tego typu zestawienia sprawdzają się najbardziej i że są one też najchętniej testowane.
Diody LED
Opracowanie: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Innowacyjne oświetlenie ledowe – ekonomiczne oraz efektowne

Poszukiwanie energooszczędnych źródeł światła powoduje, że coraz częściej decydujemy się na nowoczesne technologie. Idealnym rozwiązaniem jest światło ledowe, które nie tylko mocne i oszczędne, ale również wnoszą do pomieszczenia szczególny nastrój.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.