Dzieci
łóżko dziecięce
Opracowanie: happy_serendipity
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierz wygodne i komfortowe łóżko dla Twojego potomka

Przyjście na świat bobasa to niesamowite wydarzenie dla wszystkich członków rodziny, jednak to rodzice będą musieli zapewnić godne warunki życia dla własnej latorośli. Wiadomym jest, że na początku noworodek nie będzie wymagał zbyt wiele, jednak rzeczy, które dla niego kupimy muszą być najwyższej jakości. W początkowych tygodniach życia dziecko będzie wyłącznie leżało, w związku z tym powinniśmy zatroszczyć się o należyte łóżeczko, przewijak i wózek.
łazienka
Opracowanie: Sarah_Ackerman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wannę przerobić na prysznic czyli wszystko o możliwościach, jakie dają współcześnie nawannowe parawany

Wiele osób wykańczając swoje mieszkanie ma spore dylematy przy łazience. Jeżeli łazienka jest duża, pomieści wszystko, to tak naprawdę kłopotu nie będzie. Gorzej, jeżeli do łazienki niestety nie wszystko się będzie chciało zmieścić, wtedy trzeba będzie z czegoś zrezygnować, a najczęściej obiektem wyborów jest prysznic i wanna.
koń
Opracowanie: Sara Mofford
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnego okresu, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacyjne miesiące to dla dzieci i młodzieży okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez dwa wolne miesiące da się zrobić rzeczywiście dużo interesujących rzeczy, jeśli tylko się miało na to ochotę. Niestety nadal są młodzi ludzie, którzy każdą wolną chwilę spędzają na graniu w gry, a przecież można tak dużo robić.
mała waga na wodę
Opracowanie: zeevveez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fajne pomysły na zrobienie interesującego pokoju dla dzieciaków

Jeśli właśnie wykańczasz pokój swojego dziecka, niewątpliwie musisz skonsultować z nim mnóstwo rzeczy. O ile syn jest w takim wieku, żeby móc samodzielnie podejmować różnego typu decyzje, wóWCzas taki kredyt zaufania z Twej strony będzie wielkim wyróżnieniem dla Twej pociechy.
wieszak, szatnia
Opracowanie: Volkmar Becher
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć odpowiednie meble do szatni

Każda szatnia powinna być dopasowana do osób, które mają w niej przebywać. Są szatnie, w których uczniowie mają powiesić okrycie wierzchnie i tam poza wieszakami nie potrzeba nic więcej. Chyba, że w szkole należy zmieniać buty, to powinny być jeszcze ławeczki pozwalające na przebranie obuwia.
łóżko
Opracowanie: Danko Münzel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio wybrać łóżko dla mniejszego dziecka, zalety piętrowych łóżek w małych mieszkaniach.

Wybór łóżka dla dzieci to dość istotna sprawa, bo przecież szczególnie na samym początku spędzają tam mnóstwo czasu. Z tego też powodu ważne jest, żeby łóżko posiadało przede wszystkim dobry materac, który zapewni wygodny sen. Tak naprawdę dziecko już od najmłodszych lat dobrze żeby miało swoje łóżko, w którym śpi na co dzień. Wprawdzie część rodziców pozwala maluchowi przez pierwsze miesiące spać z nimi, lecz to jest w pewnym sensie proszenie się o problemy w przyszłości.
Opracowanie: GISuser.com

Imaginacja dziecka to dar, który powinniśmy pielęgnować

Wyobraźnia dziecka to coś bardziej znaczącego niż zlepek dziwnych skojarzeń, bezsensowności i sporej dawki absurdu, to autentyczna kopalnia kreatywności. Należy czerpać z tego źródła jak najbardziej obficie, bo zyskamy na tym więcej niż sobie wyobrażamy. Nasze już trochę znudzone głowy domagają się dawki takiej życiodajnej energii. Potraktujmy ją jak dawkę tlenu w miejscu, gdzie o ten tlen naprawdę ciężko. Potraktujmy to także, jak dar w tej rzeczywistości, w którym jesteśmy skazani na codzienną walkę z rzeczywistością i problemami, z beznadziejnością i szarzyzną.

Najlepsze materace dla najmłodszych

Dla dzieci nierzadko trudno wybrać to, co dla nich najlepsze. W czasie wyposażania pokoju dla dziecka warto zadbać o bardzo wielką ilość kwestii, jak także o dobre dopasowanie do siebie rozmaitych elementów wyposażenia. Odprężający i odprężający sen jest w dwudziestym pierwszym wieku wysoce ważnym czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie, szczególnie u dzieci.
biurko do pracy
Opracowanie: Alison Chaiken
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak znaleźć odpowiednie biurko? Trochę sprawdzonych propozycji

Rozpoczęcie roku szkolnego to dla sporej grupy rodziców potężne wydatki. We wrześniu czeka ich nie tylko kupno szkolnej wyprawki, ale często także kupienie biurka. Jakie powinno być odpowiednio dobrane biurko dla ucznia?
Pościel
Opracowanie: BEDS
Podpatrzone na: BEDS

Wygodny pokój dla dziecka – w jaki sposób należy go urządzić, aby mieć pewność, że pociecha będzie rzeczywiście zadowolona?

Dziecko, bez względu na to, w jakim jest wieku, tak samo jak osoba dorosła, posiada bardzo silną potrzebę prywatności, z tego względu powinno mieć własny pokój. Wskazane jest postarać się, aby pomieszczenie zostało urządzone komfortowo, a jednocześnie było atrakcyjne wizualnie oraz dopasowane do oczekiwań pociechy.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.