Dzieci
Zima, koń
Opracowanie: Aaron Jenkin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma problemy zdrowotne, wówczas hipoterapia może okazać się niezastąpiona

Niejednokrotnie zdarza się, że dzieci mają duże trudności ze zdrowiem. Jeżeli głębiej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie problemy zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te dolegliwości, które mają podłoże genetyczne i jest nader ciężko je leczyć.
Jednym z problemów, które szczególnie mocno dotykają praktycznie całe rodziny, jest między innymi niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Chyba każdy rodzic w takich wypadkach przyznaje, że jest w stanie zrobić niemal wszystko, aby sprawić choćby najmniejszą poprawę u swojego dziecka. Warto sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, z pewnością najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający efekt.
Ogrodowy plac zabaw
Opracowanie: Rubber Mulch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Certyfikowane place zabaw

Place zabaw dla dzieci spełniają rozmaite kryteria rynkowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wówczas zapewnione jest, że elementy i wszelkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy przygotowane zostały z materiałów nadzwyczaj rewelacyjnej jakości.
łóżeczko dziecięce
Opracowanie: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łóżeczko dla malucha: jakie kupić i co uwzględniać podczas wyboru?

Koniecznym elementem jeśli chodzi o meble w pokoju dziecka jest łóżeczko. Zakupując je zwróćmy uwagę nie tylko na jego kolor. W przypadku łóżka dla dzieciaka mocno ważna jest jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.
łóżko
Opracowanie: Fabryka materacy Janpol
Podpatrzone na: Fabryka materacy Janpol

Mocne i trwałe łóżka dla dzieci to wyśmienity wybór kształtów oraz wymiarów łóżeczek na lokalnym rynku

Łóżka dla brzdąców mogą mieć różne kształty czy rozmiary. Mogą również być jednoosobowe lub dwuosobowe czy też piętrowe. Ważny jest wybór materaca do każdego łóżeczka, co zapewnia dobrą pozycje dziecka w czasie snu.
Stelaż na podnośnikach pneumatycznych
Opracowanie: Beds.pl
Podpatrzone na: Beds.pl

Właściwy stelaż dla łóżka to podstawa dla komfortu

Dziś, gdy mamy kupić łóżko sypialniane to musimy się nieźle nagłowić. Wybór jest naprawdę duży, a my sami nie do końca potrafimy się zdecydować. Dlatego część osób wybiera łóżko w częściach, a dokładniej wybiera stelaż a potem wybiera materac. Jeśli chodzi o ramę łóżka, to również trzeba odrobinę poszukać, ale najistotniejsze są oczywiście wymiary i to, w jakim kolorze chcemy mieć taki stelaż.
Piętrowe
Opracowanie: Stephen Kruso
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łóżka piętrowe to dobre rozwiązanie przy mniejszych pociechach

Łóżka piętrowe z pewnością podobają się dzieciom
Kiedy mamy mały pokój oraz dwójkę dzieciaczków, to przeważnie zastanawiamy się, co zrobić żeby każde z nich miało wygodne miejsce do spania i jednocześnie, aby nie zajmować im za bardzo powierzchni do bawienia się. Ma szansę się okazać, że w takich momentach idealnie sprawdzą się łóżka piętrowe, które nie zabiorą sporo przestrzeni, a równocześnie gwarantują wygodne spanie.
półka
Opracowanie: Pinio
Podpatrzone na: Pinio

W oczekiwaniu na przyjście dziecka

Czekanie na dziecko to piękny i niezwykły czas. Jeszcze przed chwilą największym problemem było to, dokąd pojedziecie na wakacje lub jaki wybrać kolor ścian do kuchni, a dziś…Macie świadomość, że narodziny dziecka to multum nowych obowiązków, nowości, to zwrot dotychczasowego życia o 180 stopni, to całkiem inne priorytety, to troska o najmniejszego członka rodziny.
oświetlenie sklepu
Podpatrzone na: pixabay.com

Wyprawka dla niemowlaka

Gdy po raz pierwszy wybierzecie się do sklepu z towarami dla niemowląt, możecie doświadczyć delikatnego zawrotu głowy. Wyprawka dla noworodka - co musi zawierać? Oto garść praktycznych rad, jakie przydadzą się Wam podczas sprawunków.


łóżko piętrowe
Opracowanie: Joe Goldberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pokój dziecięcy - jak go urządzić?

Urządzania pokoju dziecięcego to duże wyzwanie. Najmłodsi mają ogromną wyobraźnie i potrzebują otoczenia, które będzie wzmagało ich kreatywność. Kolorowe ściany, oryginalne lampki nocne, łóżka-zwierzątka czy kreatywne miejsce do nauki to rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy projektowaniu pokoju pociechy. Problem się komplikuje, gdy więcej pociech sypia w jednym pomieszczeniu. Każda pociecha ma drastycznie różne wymagania, zatem odpowiednie wyposażenie pokoju dziecięcego to wielka sztuka.
przedszkole
Opracowanie: Sztuka Dwadziesciaczteryh
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie meble dla dzieci przedszkolnych? Sprawdź na ten temat więcej

We własnym pokoju dziecko w wieku przedszkolnym spędza czas nie tylko na odpoczynku, ale także na zabawie. W związku z tym tak istotny jest wybór odpowiednich mebli.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.