Dzieci
łóżko dziecięce
Opracowanie: happy_serendipity
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierz wygodne i komfortowe łóżko dla Twojego potomka

Urodzenie dziecka to niesamowite zdarzenie dla wszystkich członków rodziny, niemniej jednak to rodzice będą musieli zagwarantować godne warunki egzystowania dla swojej pociechy. Jak wiadomo, z początku dzidziuś nie będzie potrzebował zbyt wiele, jednak rzeczy, które dla niego kupimy muszą być najwyższej jakości. W początkowych tygodniach życia dziecko będzie wyłącznie leżało, więc winniśmy zatroszczyć się o porządne łóżko, przewijak i wózek.
Opracowanie: GISuser.com

Imaginacja dziecka to dar, który powinniśmy pielęgnować

Wyobraźnia dzieci to coś bardziej znaczącego niż zlepek dziwacznych skojarzeń, bezsensowności i sporej dawki absurdu, to prawdziwa kopalnia kreatywnej wiedzy. Powinniśmy czerpać z tego źródła jak najbardziej obficie, gdyż zyskamy na tym więcej niż myślimy. Nasze już trochę znudzone umysły domagają się dawki takiej życiodajnej energii. Traktujmy ją jak dawkę tlenu w miejscu, gdzie o ten tlen rzeczywiście ciężko. Potraktujmy to także, jak dar w tym świecie, w którym jesteśmy skazani na codzienną batalię z rzeczywistością i problemami, z szarzyzną i beznadziejnością.
łazienka
Opracowanie: Sarah_Ackerman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wannę przerobić na prysznic czyli wszystko o możliwościach, jakie dają współcześnie nawannowe parawany

Wielu ludzi osób urządzając swoje mieszkanie ma spore dylematy przy łazience. Jeśli łazienka jest duża, pomieści wszystko, to tak naprawdę kłopotu nie będzie. Gorzej, jeśli niestety do łazienki nie wszystko się będzie chciało pomieścić, wtedy będzie trzeba coś sobie odpuścić, a przeważnie obiektem wyborów jest wanna i prysznic.
Pościel
Opracowanie: BEDS
Podpatrzone na: BEDS

Wygodny pokój dla dziecka – w jaki sposób należy go urządzić, aby mieć pewność, że pociecha będzie rzeczywiście zadowolona?

Dziecko, bez względu na to, w jakim jest wieku, tak samo jak osoba dorosła, posiada bardzo silną potrzebę prywatności, z tego względu powinno mieć własny pokój. Wskazane jest postarać się, aby pomieszczenie zostało urządzone komfortowo, a jednocześnie było atrakcyjne wizualnie oraz dopasowane do oczekiwań pociechy.
koń
Opracowanie: Sara Mofford
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnego okresu, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacje to dla młodzieży i dzieci okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez dwa wolne miesiące da się zrobić rzeczywiście dużo ciekawych rzeczy, jeżeli tylko się miało na to ochotę. Niestety w dalszym ciągu spotyka się młodych ludzi, którzy każdą wolną chwilę spędzają na grach komputerowych, a przecież można tak dużo robić.
Zima, koń
Opracowanie: Aaron Jenkin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma problemy zdrowotne, wówczas hipoterapia może okazać się niezastąpiona

Niejednokrotnie zdarza się, że dzieci mają duże trudności ze zdrowiem. Jeżeli głębiej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie problemy zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te dolegliwości, które mają podłoże genetyczne i jest nader ciężko je leczyć.
Jednym z problemów, które szczególnie mocno dotykają praktycznie całe rodziny, jest między innymi niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Chyba każdy rodzic w takich wypadkach przyznaje, że jest w stanie zrobić niemal wszystko, aby sprawić choćby najmniejszą poprawę u swojego dziecka. Warto sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, z pewnością najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający efekt.
Ogrodowy plac zabaw
Opracowanie: Rubber Mulch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Certyfikowane place zabaw

Place zabaw dla dzieci spełniają rozmaite kryteria rynkowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wówczas zapewnione jest, że elementy i wszelkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy przygotowane zostały z materiałów nadzwyczaj rewelacyjnej jakości.
łóżko
Opracowanie: Danko Münzel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio wybrać łóżko dla mniejszego dziecka, zalety piętrowych łóżek w małych mieszkaniach.

Wybór łóżka dla dzieci jest dość ważną sprawą, bo w końcu zwłaszcza na samym początku spędzają w nim mnóstwo czasu. Dlatego też ważne jest, żeby łóżko miało przede wszystkim odpowiedni materac, który zapewni wygodny sen. W praktyce dziecko już od samego początku dobrze żeby miało własne łóżko, w jakim na co dzień będzie spać. Co prawda niektórzy rodzice pozwalają dzieciom przez pierwsze miesiące spać z nimi, ale to jest tak naprawdę proszenie się o problemy w przyszłości.
łóżeczko dziecięce
Opracowanie: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łóżeczko dla malucha: jakie kupić i co uwzględniać podczas wyboru?

Koniecznym elementem jeśli chodzi o meble w pokoju dziecka jest łóżeczko. Zakupując je zwróćmy uwagę nie tylko na jego kolor. W przypadku łóżka dla dzieciaka mocno ważna jest jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.
łóżko
Opracowanie: Fabryka materacy Janpol
Podpatrzone na: Fabryka materacy Janpol

Mocne i trwałe łóżka dla dzieci to wyśmienity wybór kształtów oraz wymiarów łóżeczek na lokalnym rynku

Łóżka dla brzdąców mogą mieć różne kształty czy rozmiary. Mogą również być jednoosobowe lub dwuosobowe czy też piętrowe. Ważny jest wybór materaca do każdego łóżeczka, co zapewnia dobrą pozycje dziecka w czasie snu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.