Prezenty
zastawa stołowa
Opracowanie: Katarina Jardenberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Parapetówka – co wskazane jest współcześnie podarować gospodarzom w prezencie na nowe mieszkanie, by upominek był przydatny?

Parapetówka to wyjątkowa impreza. Organizowana w momencie, gdy ktoś zakupi sobie swoje mieszkanie, co w polskich warunkach jest już samo w sobie bardzo dużym osiągnięciem, jako że zarobki nie są duże, a mieszkania z kolei naprawdę drogie. Dobre wychowanie oraz tradycja nakazuje, żeby osoby które przychodzą na taką imprezę przyniosły ze sobą symboliczny podarunek przydatny w nowym mieszkaniu. Wielu gości ma kłopot z wybraniem stosownego prezentu. Co można w takim przypadku kupić?
Zakupy online
Opracowanie: Maria Elena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zakupy w w sieci idealnym sposobem na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Co możemy znaleźć w sklepach internetowych?

Zakupy przez internet są niezwykle popularną formą zakupów. W internecie obecnie można znaleźć mnóstwo produktów zarówno na prezenty dla znajomych jak też do własnego użytku. W dodatku możemy liczyć na niezwykle atrakcyjne ceny produktów.
Dziadki do orzechów
Opracowanie: Drosselmeyer
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.
Szklana filiżanka
Opracowanie: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Designerskie sprzęt i akcesoria wnętrz

Dzisiejsza kuchnia to dla wielu ludzi przedmiot marzeń, oraz przyczyna do chluby. Szczegółem stanowiącym o duchu, również charakterze kucharskiego królestwa są naczynia kuchenne. Proste, perfekcyjne, bądź dość ekstrawaganckie o nietuzinkowym kształcie i wyszukanym wzornictwie. Każdy posiada osobiste, osobiste upodobania, oraz wyczucie stylu.
Norm - akcesoria do wina
Opracowanie: MENU
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Duńska Norm-alność

Wszystkim miłośnikom duńskiego designu, a zwłaszcza nadzwyczaj rozbudowanej oferty marki MENU, znana jest doskonale wyważona stylistycznie, funkcjonalna, a przy tym zawsze nastrojowa i nieco rustykalna w stylu maniera projektancka grupy Norm. Dwóch inżynierów-architektów-designerów - Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - zawsze zaproponuje coś dla ciała i duszy, coś, co stanowić będzie uroczy, a nieodmiennie podobający się prezent.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.