Prezenty
Zakupy online
Opracowanie: Maria Elena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zakupy w w sieci idealnym sposobem na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Co możemy znaleźć w sklepach internetowych?

Zakupy przez sieć internetową są niezwykle popularną formą zakupów. W sklepach on-line obecnie możemy znaleźć mnóstwo produktów zarówno na prezenty dla rodziny jak też do własnego użytku. Przy okazji możemy liczyć na niezwykle atrakcyjne ceny produktów.
Szklana filiżanka
Opracowanie: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Designerskie sprzęt i akcesoria wnętrz

Współczesna kuchnia to dla dziesiątek ludzi cel marzeń, także powód do chwały. Szczegółem stanowiącym o duchu, również charakterze kucharskiego królestwa są naczynia kuchenne. Proste, imponujące, czy trochę ekscentryczne o niebanalnym kształcie i oryginalnym zdobnictwie. Każdy posiada swoje, osobiste preferencje, oraz wyczucie stylu.
zastawa stołowa
Opracowanie: Katarina Jardenberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Parapetówka – co wskazane jest współcześnie podarować gospodarzom w prezencie na nowe mieszkanie, by upominek był przydatny?

Parapetówka to wyjątkowa impreza. Organizowana w momencie, gdy ktoś zakupi sobie własne mieszkanie, co w lokalnych warunkach jest już samo w sobie ogromnym osiągnięciem, ponieważ zarobki nie są duże, a mieszkania natomiast rzeczywiście kosztowne. Dobre wychowanie i tradycja nakazuje, aby osoby które przychodzą na taką imprezę przyniosły ze sobą niewielki drobiazg przydatny w nowym mieszkaniu. Wielu gości ma problem z wybraniem stosownego prezentu. Co można w takim razie kupić?
Norm - akcesoria do wina
Opracowanie: MENU
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Duńska Norm-alność

Wszystkim miłośnikom duńskiego designu, a zwłaszcza nadzwyczaj rozbudowanej oferty marki MENU, znana jest doskonale wyważona stylistycznie, funkcjonalna, a przy tym zawsze nastrojowa i nieco rustykalna w stylu maniera projektancka grupy Norm. Dwóch inżynierów-architektów-designerów - Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - zawsze zaproponuje coś dla ciała i duszy, coś, co stanowić będzie uroczy, a nieodmiennie podobający się prezent.
Dziadki do orzechów
Opracowanie: Drosselmeyer
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.